Ketvirtadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) į kovą stojo Utenos „Juventus“ ir Kauno „Žalgiris“. Po įnirtingos kovos Lietuvos čempionai rezultatu 79:69 (15:17, 26:19, 25:14, 13:19) pranoko Utenos (1-1) krepšininkus.

Šiek tiek geriau mačą pradėjo puikiai besigynę uteniškiai ir po kelių netaiklių žalgiriečių metimų rezultatas buvo 5:0. Tiesa, po prarasto varžovų kamuolio iš toli taikliai pataikė ir Tomas Dimša (5:3).

Likus dviem minutėms „Žalgiriui“ pagaliau pavyko palaužti aikštės šeimininkus ir išsiveržti į priekį (11:12). Visgi, po taiklaus Dovydo Giedraičio metimo, Dayshonas Smithas pelnė du taškus su pražanga ir vėl išvedė saviškius į priekį (14:12).

Dvi taiklios Keenano Evanso baudos kėlinio pabaigoje vėl išvedė čempionus į priekį, tačiau Evaldas Šaulys pridėjo dar du taškus su pražanga ir kėlinys baigėsi šeimininkų naudai (17:15).

Antrąjį ketvirtį vėl sėkmingiau pradėjo „Juventus“. Po du taškus pridėjo Žygimantas Skučas ir Šarūnas Beniušis, o K. Evanso ir Brady Maneko tritaškiai skriejo pro šalį (21:18).

Žalgiriečiams ir toliau buvo sunku krautis persvarą, tačiau dvi Kevarriuso Hayeso baudos ir Rolando Šmito tritaškis nors minimaliai persvėrė rezultatą (25:27).

Prieš ilgąją pertrauką komandos turėjo tik 5 taškų skirtumą (36:41).

Į trečią rungtynių dalį sugrįžę žalgiriečiai padidino savo persvarą ir po taiklių Arno Butkevičiaus bei T. Dimšos metimų iš toli atotrūkis padidėjo iki 13 taškų (39:52).

Tiksint paskutinei trečiojo kėlinio minutei Luko Lekavičiaus baudos priartino Kauno ekipą prie dvidešimties taškų persvaros (46:65), o prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo 50:66.

Įsibėgėjus ketvirtam mačo ketvirčiui A. Butkevičiaus taškai sukrovė jau 20 taškų persvarą (50:70). D. Smithas bandė taisyti situaciją, tačiau tritaškis buvo netaiklus, o varžovai ir toliau pildė savo sąskaitą taškais.

Tiesa, uteniškiai pasinaudojo greitomis atakomis, spurtavo 17:0 ir likus nepilnai minutei sugebėjo taškų skirtumą sumažinti iki vienženklio (69:78).

Kauniečiams 13 taškų pelnė Arnas Butkevičius, po 11 pridėjo Edgaras Ulanovas ir Tomas Dimša, 10 – Brady Manekas.

Pralaimėtojų gretose dviženklį taškų skaičių surinko trys žaidėjai – Brae Ivey (17), Ryanas Tayloras (10) ir Šarūnas Beniušis (10). Uteniškiams šįkart dar nepadėjo neseniai komandą papildęs Ajdinas Penava.

„Uniclub Casino – Juventus“: Brae Ivey 17, Ryanas Tayloras ir Šarūnas Beniušis po 10, Žygimantas Skučas 9, Ivanas Vranešas 8, Marius Valinskas ir Scoochie Smithas po 6.

„Žalgiris“: Arnas Butkevičius 13, Edgaras Ulanovas ir Tomas Dimša po 11, Brady Manekas 10, Rolandas Šmitas 8, Lukas Lekavičius 6.