0

Sočio olimpiada A. Sereikaitei baigėsi diskvalifikacija

Agnė – aukščiausią vietą Sočyje užėmusi lietuvė

Sočio olimpinių žaidynių greitojo čiuožimo trumpuoju taku moterų 1000 metrų atrankos varžybos debiutantei devyniolikmetei Agnei Sereikaitei susiklostė nesėkmingai.

Penktajame čiuožime startavusi lietuvė pažeidė taisykles ir buvo nubausta bei galutinėje rikiuotėje neklasifikuota.

Pirmas dvi vietas šiame čiuožime užėmė ir į ketvirtfinalį pateko korėjietė Alang Kim (1 min. 31,640) bei kinė Kexin Fan (1:31,73).

Šiomis varžybomis A.Sereikaitės pasirodymas olimpiadoje baigėsi. Pirmajame starte - mėgiamoje 500 m sprinto distancijoje lietuvė liko tik 24-ta, o 1000 m nuotolyje pagerinusi asmeninį rekordą užėmė šešioliktąją vietą ir tai yra geriausias Lietuvos sportininkų rezultatas šiose olimpinėse žaidynėse.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.