Penktadienį pergales, atrodo, nutarė iškovoti visos komandos, su kuriomis Kauno „Žalgiris“ kovoja dėl vietos atkrintamosiose. Stambule „Daruššafaka“ nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“.

Rungtynės vyko permainingai, o pirmavo tai viena, tai kita komanda. per pirmas 20-imt minučių nei viena ekipa neturėjo didesnės nei 7 taškų persvaros. Prieš pertrauką 35:33 priekyje buvo Turkijos klubas.

Po to ilgėliau priekyje buvo „Panathinaikos“, tačiau persvara buvo itin nežymi. Lemiamam šturmui „Daruššafaka“ pakilo tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir jiems tai pavyko. Lemiamą ketvirtį jie laimėjo 24:19 ir šventė pergalę.

24 taškus nugalėtojams pelnė ir į pergalę Turkijos klubą atvedė Bradas Wanamakeris.

„Daruššafaka“: B. Wanamaker (6 atk. kam.) 24, J. Anderson (7 atk. kam.) 16, W. Clyburn ir D. Bertans po 12.

„Panathinaikos“: C. Singleton (6 atk. kam.) 23, K.C. Rivers 12, I. Bourousis (8 atk. kam.) 10, M. James (7 rez. perd.) 9.