Deividas Sirvydis vėl gavo pakankamai laiko pasireikšti, bet šįkart puolime nesužibėjo.

Lietuvio atstovaujama Detroito „Pistons“ (20/49) namuose 96:108 (18:28, 21:29, 29:26, 28:25) nusileido Čikagos „Bulls“ (29/39).

D. Sirvydis žaidė beveik 22 minutes, prametė po dvitaškį ir tritaškį ir abi mestas baudas. Tiesa, puolėjas susirinko penkis atkovotus kamuolius.

Su lietuviu penkete „Pistons“ praleido 11 taškų daugiau nei oponentai.

Praėjusiame mače su „76ers“ D. Sirvydis buvo efektyvesnis – sužaidė rekordines 24 minutes ir pelnė 8 taškus.

Šeimininkai tik kartą šiose rungtynėse pirmavo (2:0), o likusią rungtynių dalį „Bulls“ nepaleido užtikrinto pranašumo. Puikius pasirodymus svečių gretose surengė lyderiai.

Zachas Lavine'as pelnė 30 taškų, o Nikola Vučevičius 29 taškus pagardino 16 atkovotų kamuolių.

„Pistons“ mirksta Rytų konferencijos apačioje, o „Bulls“ skiria tik dvi pergalės nuo 10-osios vietos, kuri garantuoja vietą „play-in“ turnyre. Šiuo metu 10-ta yra Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“.

„Pistons“: Killianas Hayesas 21, Saddiqas Bey 20, Isaiah Stewartas 19 taškų.

„Bulls“: Zachas Lavine'as 30, Nikola Vučevičius 29, Coby White'as 21 taškas.