Šimtai sirgalių prašo grąžinti pinigus už bilietus į „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes

Keli šimtai krepšinio sirgalių pateikė prašymus grąžinti pinigus už bilietus į penktadienio vakaro Eurolygos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Milano „AX Armani“ klubų, nerimaujant dėl koronaviruso plitimo.

Pats klubas dėl viruso grėsmės žada papildomai tikrinti visus atvykstančius sirgalius termovizoriais ir prašo į renginį nevykti sirgalių iš Šiaulių, kur užfiksuotas pirmasis koronaviruso atvejis.

„Šiuo metu yra apie 200 tokių prašymų atsiimti pinigus. Sunku prognozuoti, kiek bus žiūrovų, nes dalis sirgalių galbūt nusprendė neiti, bet neprašo grąžinti pinigų už bilietus arba vėliau kreipsis“, – penktadienio vidurdienį BNS sakė klubo atstovas spaudai Almantas Kiveris.

Anot jo, įprastinėmis sąlygomis „Žalgirio“ arenoje Eurolygos rungtynes stebi 14,5-15 tūkst. žiūrovų, t.y. užpildoma apie 95 proc. arenos sėdimų vietų.

Rungtynes nukelti arba žaisti tuščioje arenoje rekomendavo Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), motyvuodama naujojo koronaviruso grėsme, tačiau klubas nusprendė, jog rungtynės vyks su žiūrovais.

Kiek anksčiau „Žalgiris“ paragino nevykti į rungtynes Milano klubo gerbėjų.

Sirgaliai bus tikrinami, šiauliečiams siūloma nevykti

Klubas taip pat  pranešė ėmęsis ir papildomų sveikatos patikros priemonių siekiant patikrinti visus atvykstančius sirgalius, žadama teikti informaciją ir specialistų rekomendacijas lietuvių, anglų ir italų kalbomis. Arenoje žadama įrengti papildomas vietas rankų dezinfekcijai, dažniau bus valomi turėklai, rankenos ir kiti paviršiai.

 „Prie pagrindinių įėjimų bus įrengtos palapinės, kuriose aistruolių kūno temperatūra bus patikrinta termovizoriais. Jei šie užfiksuos aukštesnę nei įprastą kūno temperatūrą, asmuo bus dar kartą patikrintas atskirai ir, rezultatams pasitvirtinus, jis į „Žalgirio“ areną nebus įleistas. Užpildžius bilietų grąžinimo formą, į rungtynes nepatekusiems aistruoliams pinigai už bilietus bus grąžinti“, – teigiama pranešime spaudai.

REKLAMA

Pasak klubo, siekiant patikrinti visus sirgalius, bus uždaryti trys įėjimai į „Žalgirio“ areną ir visi srautai bus kreipiami per pagrindinius pirmo ir trečio aukšto įėjimus. Žiūrovai, norint išvengti spūsčių, kviečiami atvykti kuo anksčiau.

Penktadienį nustačius pirmąjį koronaviruso atvejį iš Italijos grįžusiai 39-erių šiauliškei, „Žalgiris“ taip pat prašo į klubų susitikimą nevykti Šiaulių miesto ir jo apylinkių gyventojų. Kaip ir kitiems žiūrovams, nusprendusiems nevykti į rungtynes, jiems numatyta galimybė atgauti pinigus už bilietą. Tai galima padaryti iki kovo 13-osios užpildžius prašymą internetu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų