Europos plaukimo čempionato vakarinėje sesijoje į baseiną šoko lietuvis Andrius Šidlauskas. Plaukikas varžėsi 100 metrų atkarpos krūtine finale.

A. Šidlauskas distanciją įveikė šeštas. Su prasčiausiu rezultatu į finalą patekęs sportininkas startavo iš aštuntojo takelio. Distanciją lietuvis įveikė per 59,31 sekundės. Pusfinalyje jo rezultatas buvo vos 0,01 sek. prastesnis.

Nugalėtoju tapo šios rungties pasaulio rekordininkas britas Adamas Peaty – jis buvo 1,65 sek. greitesnis už A. Šidlauską. Antras liko Nyderlandų atstovas Arno Kamminga, trečias – britas Jamesas Wilby.

A. Šidlauskas jau yra įvykdęs olimpinį normatyvą ir dalyvaus Tokijo olimpinėse žaidynėse.