• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Romoje (Italija) įsibėgėjo trečioji Europos lengvosios atletikos čempionato diena. Kvalifikaciniame 200 m bėgime dalyvavęs Gediminas Truskauskas pademonstravo puikų greitį ir papuolė į pusfinalį. 

12

Romoje (Italija) įsibėgėjo trečioji Europos lengvosios atletikos čempionato diena. Kvalifikaciniame 200 m bėgime dalyvavęs Gediminas Truskauskas pademonstravo puikų greitį ir papuolė į pusfinalį. 

REKLAMA

G. Truskauskas kvalifikacijoje ne tik prasibrovė į pusfinalį, tačiau ir pasiekė naują sezono rekordą – 20,78 sek. Bendroje atrankoje dalyvavusių bėgikų įskaitoje jis užėmė 8-ą vietą.

Po bėgimo sportininkas su žurnalistais kalbėjo besišypsodamas ir teigė, kad viską išpildyti pavyko tiap, kaip tikėjosi. 

„Sekėsi tikrai pagal planą. Norėjosi realizuoti save kiek įmanoma, akcentuoti tai, ką reikia akcentuoti, savo visus techninius elementus. Tiesiog daugiau fokuso į save. 

Turbūt šio sezono starto tokios klaidelės ir būdavo – nepavykdavo techniškai kažkiek atlikti ir šiek tiek koncentracija buvo į aplinką, į kitus varžovus. Dabar kitur akcentus dėjau ir panašu, kad į teisingą pusę tai pavyko“, – iškart po finišo kalbėjo sportininkas. 

REKLAMA
REKLAMA

Savo bėgime lietuvis startavo puikiai, didelę distancijos dalį buvo pirmas ir tik likus keliolikai metrų iki finišo užleido pirmą vietą varžovui.

REKLAMA

„Iki tam tikros ribos tikrai galvojau, kad pavyks tą poziciją išlaikyt, bet galas finišo, 40-50 m paskutiniai, kažkiek pakišo koją. Todėl ir šiek tiek sulėtėjau. Labai nekreipiau dėmesio, bet vis tiek konkurentą pajaučiau šalia, daugiau pastangų, kažkiek sulėtinau, bet bėgimu esu patenkintas. Pavyko įgyvendinti ką reikėjo“, – pasakojo lengvaatletis. 

Tiesa, lietuvio reakcijos laikas (0.112 sek.) buvo ribinis, o dar mažesnis būtų iššaukęs ir įspėjimą. Pats sportininkas sakė, kad to nepajautė ir tam atskirai nesiruošė. 

REKLAMA
REKLAMA

„Net nemačiau reakcijos laiko. Wow, 0.112, super. Šiaip turbūt asmeninis reakcijos laikas, – juokėsi jis. – Papildomai kažko nesiruošiau. Tiesiog susifokusavęs, daugiau koncentracijos buvo ir visai patogiai kaladėlėse jaučiausi. Pavyko išvystyti tą puikų išėjimą ir gan agresyviai viskas gavosi savaime.“

Jau šį vakarą lietuvis varžysis ir pusfinalyje su kitais 23 bėgikais. Tiesa, specialaus pasiruošimo ritualo G. Truskauskas neturi – lauks įprasta atsigavimo rutina. Visgi pats bėgikas žiūri realistiškai ir sako, kad pusfinalyje rezultato reikės kur kas geresnio. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Nemažai šansų, kad apie asmeninį (rekordą) reiktų bėgti, galbūt netgi naują asmeninį reiktų padaryti. Čia dar kol kas neskubu užbėgti įvykiams už akių. Tiesiog norisi pusfinalyje vėl realizuoti save kiek įmanoma geriausiai ir tikrai tas rezultatas, net jei ir nebus asmeninio, manau, kažkur netoli bus“, – užbaigė jis. 

Primename, kad G. Truskausko asmeninis rekordas yra 20,48 sek. 

200 m bėgimo rungties pusfinalis prasidės šiandien, 22.39 val. Lietuvos laiku. Visus įvykius ir komentarus kviečiame sekti naujienų portale tv3.lt.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų