Šeškaus auklėtiniai laimėjo jau 13 NKL mačų iš eilės

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (13-4) nesugebėjo sulaikyti pergalingo Jonavos „CBet“ (13-1) žygio.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 64:76 (21:19, 21:12, 8:22, 14:23) nusileido varžovams iš Jonavos, kuriems tai buvo tryliktoji pergalė paeiliui.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą susigrąžinę „CBet“ ją perėmė ketvirtajame. Kahlilas Thomasas pataikė dvitaškį, Nojus Pankratjevas bei Aurimas Urbonas smeigė po tritaškį ir įpusėjus ketvirčiui Jonavos ekipa pirmavo 8 taškais – 67:59.

„Sūduva-Mantinga“ kelias atakas iš eilės nesugebėjo suregzti rezultatyvaus išpuolio, o K. Thomasas įkrovė iš viršaus, Darius Tarvydas pataikė dvitaškį ir „CBet“ persvara išaugo iki 12 taškų (71:69). Šeimininkai per likusį laiką atsitiesti nesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Dviejų skirtingų pusių rungtynės. Pirmoje dalyje neleidome jiems žaisti taip, kaip jie norėjo ir turėjome rezultatą, – po dvikovos sakė P. Šakinis. – Galėjome turėti ir didesnę persvarą, o antroje pusėje mus iš vėžių išmušė agresyvi jų gynyba.“

„Žaidėjai sutriko, buvo blogi sprendimai, klaidos... Po klaidų praleidome 14 taškų, po antrųjų šansų – 12, tad iš viso 26 taškai. Mums nebepavyko suvaldyti situacijos ir gaila, kad rezultatas neatspindi visos kovos. Žaidėme su labai gera komanda, bet labiausiai gaila, kad nesugebėjome duoti kirčio atgal“, – pridėjo strategas.

Marijampolės ekipoje geriausiai sužaidęs Žygimantas Šimonis per 28 minutes pelnė 20 taškų (2/4 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 5 sykius suklydo bei surinko 17 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“ buvo atitrūkusi antrojo kėlinio viduryje. Tomas Galeckas pataikė dvitaškį, Aurimas Kieža surinko 4 taškus paeiliui, Ž. Šimonis realizavo baudas, o šeimininkai spurtavo 10:0 bei įgijo 15 taškų persvarą – 42:27.

Vis tik „CBet“ savo sėkminga atkarpa atsakė po ilgosios pertraukos. Darius Tarvydas įkrovė iš viršaus bei smeigė tritaškį, Tomas Delininkaitis realizavo baudą po techninės T. Galecko pražangos, o Gediminas Žalalis pridėjo dvitaškį ir Jonavos ekipos deficitas sumenko iki 3 taškų – 47:50.

Neilgai trukus G. Žalalis bei N. Pankratjevas realizavo baudas, Ignas Labutis pataikė dvitaškį ir „CBet“ ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdama 3 taškų pranašumą (53:50). Jonavos klubas trečiąjį kėlinį užbaigė spurtu 13:0. „Sūduva-Mantinga“ paskutinius taškus kėlinyje pelnė, kai iki jo pabaigos buvo likę 7 min. 20 sek.

Jonavos ekipoje blizgėjo K. Thomasas, kuris per 30 minučių pelnė 15 taškų (7/10 dvit., 1/3 baud.), sugriebė 10 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

Abi komandos neišvengė gausaus klaidų skaičiaus. „Sūduva-Mantinga“ prarado 19 kamuolių, o „CBet“ – 17. Jonavos ekipa tritaškius metė viso labo 21 proc. tikslumu (5 iš 23), kuomet Marijampolės – 27 proc. (8 iš 29).

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 20 (4/5 trit.), Edvinas Jezukevičius 11 (3/6 ddvit.), Aurimas Kieža ir Rokas Stankevičius (4/6 dvit.) po 8.

„CBet“: Darius Tarvydas 18 (6/9 dvit., 1/6 trit.), Kahlilas Thomasas 15 (7/10 dvit., 10 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 11 (2/6 trit.), Laimonas Kisielius 10 (4/12 dvit.).