Pergalę po dviejų paeiliui pralaimėtų rungtynių Eurolygoje pasiekė Berlyno ALBA (10/14) krepšininkai.

Vokietijos klubas namuose 74:70 (24:15, 13:20, 21:22, 16:13) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (11/14) komandą ir išrašė jai antrąją nesėkmę iš eilės.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje po atkarpos 10-1 susikrovė dviženklį pranašumą (24:14).

Atstumas buvo dar minimaliai padidėjęs (28:17), tačiau serbai neketino pasiduoti ir dar antrajame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą (31:32).

Vėliau svarstyklės laikėsi apylygiai. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei minutę, tritaškį smeigė Benas Lammersas ir suteikė vokiečiams 5 taškų persvarą (72:67).

Visgi, netruko atsakyti ir svečiai (72:70). Vėliau sekė jų pražanga, o baudų metimus realizavo Luke‘as Sikma (74:70).

Paskutinėmis sekundėmis Nate‘as Woltersas prametė tritaškį ir pergalė atiteko vokiečiams.

ALBA: Maodo Lo 22 (4/8 dvit., 3/7 trit., 5/8 baud.), Jaleenas Smithas 17, Luke‘as Sikma 13 (9 atk. kam.), Christas Koumadje ir Yovelas Zoosmanas po 7.

„Crvena Zvezda“: Nate‘as Woltersas 18 (9/11 dvit., 0/1 trit., 5 rez. perd.), Nikola Kaliničius 13, Ognjenas Dobričius 12, Dejanas Davidovacas 11 (3/4 trit.), Luka Mitrovičius 5.