Sekmadienį tęsėsi Daviso taurės finalai. Šiemet dėl stipriausios pasaulio vyrų teniso rinktinės vardo kovoja 18 komandų, suskirstytų į 6 grupes po 3. Grupės etapo mačai žaidžiami Madride (Ispanija), Insbruke (Austrija) ir Turine (Italija). Į ketvirtfinalį pateko visų grupių nugalėtojai ir dvi geriausios antrąsias vietas užimsiančios komandos.

A grupėje pirmą vietą iškovojo Rusijos teniso federacijos komanda, 2:1 nugalėjusi Ispanijos tenisininkus. Ispanai pirmavo po netikėtos Feliciano Lopezo (ATP-107) pergalės 2:6, 6:3, 6:4 prieš Andrejų Rubliovą (ATP-5). Vėliau Daniilas Medvedevas (ATP-2) atstatė pusiausvyrą, kai 6:2, 7:6 (7:3) pranoko ispaną Pablo Carreno Bustą (ATP-20).

Viską lėmė dvejetų mačas. Jame A. Rubliovas su Aslanu Karacevu 4:6, 6:2, 6:4 pranoko Marcelį Granollersą ir F. Lopezą, nors būtent ispanai dvejetuose gali pasigirti skambesniais laimėjimais.

Rusai tapo grupės nugalėtojais ir ramiai pateko į ketvirtfinalį, o ispanams teko užsiimti papildomais skaičiavimais. Jau anksčiau buvo aišku, kad geriausia antrąją vietą užėmusia rinktine taps Švedija, o dėl paskutinio bilieto į ketvirtfinalį matematiniuose skaičiavimuose „susikibo“ Ispanija ir Serbija.

Tiek ispanai, tiek serbai savo grupėse buvo antri su 1 pergale ir 1 pralaimėjimu. Negana to, abiejų rinktinių laimėtų ir pralaimėtų mačų santykis buvo vienodas (4/2). Teko skaičiuoti laimėtų ir pralaimėtų setų santykį. Pagal jį serbai (9/6) buvo minimaliai geresni (9/7), todėl Novakas Djokovičius (ATP-1) ir kompanija nugvelbė paskutinį bilietą į ketvirtfinalį, o ispanai buvo palikti už borto.

F grupės nugalėtoja tapo Vokietijos rinktinė, kuri 2:1 įveikė Austriją. Taip pat vėlyvą sekmadienio vakarą Kolumbijos rinktinė 2:1 įveikė JAV, bet šios abi rinktinės vis tiek liko už ketvirtfinalio borto.