Ankaroje (Turkija) šią savaitę susirinko šiuolaikinės penkiakovės elitas – čia vyksta finalinis pasaulio taurės etapas, į kurį pateko tik geriausi šio sezono sportininkai.

Vienintelę savo atstovę Lietuva turi moterų varžybose. Čia trečiadienį startavo Ieva Serapinaitė, kuri fechtavimo rungtyje laimėjo 19 kovų iš 35 ir surinko 220 taškų.

Absoliučioje įskaitoje I. Serapinaitė pasidalino 10-14 vietas, o tarp pusfinalio B grupės dalyvių pasidalino 6-8 pozicijas. A grupės lydere tapo britė Charlie Follett (25 pergalės, 250 tšk.), B grupės – egiptietė Amira Kandil (25 pergalės, 200 tšk.).

Likusios moterų pusfinalio rungtys vyks ketvirtadienį. Finalas numatytas šeštadienį. Beje, iš karto po finalinio etapo – kitą pirmadienį – Ankaroje prasidės dvi dienas truksiantys naujosios šiuolaikinės penkiakovės rungties – ekstremalaus bėgimo su kliūtimis – bandymai.

27-erių I. Serapinaitei šio sezono startas yra geriausias per karjerą. Gegužės viduryje ji iškovojo istorinę pergalę pasaulio taurės etape Bulgarijoje, o kitame etape Vengrijoje užėmė 4-ą vietą.