Madrido „Real“ futbolininkai šiemet UEFA Čempionų lygos turnyre taip ir nesugebėjo atimti nė vieno taško iš Maskvos CSKA klubo.

Čempionų titulą ginantis Ispanijos klubas nieko nelėmusioje G grupės akistatoje namuose net 0:3 pralaimėjo maskviečiams.

Po šio pralaimėjo nutrūko įspūdinga „Real“ serija. Karališkasis klubas namuose grupių etapo varžybose jau devynerius metus iš eilės nebuvo patyrė nė vieno pralaimėjimo.

Rusijos ekipa dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviejų įvarčių persvarą.

37-ą minutę pasižymėjo Fedoras Chalocas, o 43-ią minutę persvarą padvigubino Georgis Šenikovas.

73-ią minutę Arnoras Sigurdssonas įkalė paskutinį vinį į varžovų karstą.

Kitose G pogrupio rungtynėse „Roma“ futbolininkai išvykoje 1:2 nusileido savame stadione žaidusiems Viktorijos „Plzen“.

Viso 12 taškų iškovojęs Madrido „Real“ klubas G grupėje finišavo pirmas, „Roma“ (9 tšk.) – antri.

Trečią vietą užėmė geresnį tarpusavio rungtynių rezultatą turėję „Plzen“ (7 tšk), kurie aplenkė tiek pat taškų surinkusį CSKA (7 tšk.).