Sebastianas Vettelis prasitarė, kad pasikeitus variklių formatui jis svarstė galimybę pasitraukti iš „Formulės-1“, rašo F-1.lt.

Šiemet visos F-1 ekipos į savo bolidus pradėjo montuoti nebe V8 variklius, o naujus V6 turbo motorus. S. Vettelis pastarąją naujovę ne kartą kritikavo, ypač naujų variklių garsą.

Sportininkas prisipažino, kad pokyčiai čempionate privertė jį susimastyti apie lenktyniavimą kitur.

„Žinoma, apie viską pagalvoji“, – duodamas interviu vokiečių leidiniui „Auto Motor und Sport“ sakė S. Vettelis.

„Staiga neliko dviejų cilindrų. Komanda, vietoj to, kad variklį užvestų iš naujo, jį, kaip kokį kompiuterį, tiesiog perkrauna. Tokiais atvejais paklausi savęs: „Ką tai turi bendro su lenktyniavimu?“

„Kokios alternatyvos? Bolidai tapo lėtesni, tačiau jie ir toliau išlieka greičiausi.“

S. Vettelis Japonijos GP metu oficialiai paskelbė, kad pasibaigus šių metų sezonui paliks „Red Bull“ ekipą. Sportininkas užsiminė, kad kitais metais pilotuos bolidą, kuriame nebus sumontuotas „Mercedes“ variklis. Neabejojama, kad vokietis 2015 m. gins „Ferrari“ ekipos garbę.

REKLAMA

„Žinoma, tikiuosi viską artimiausiu metu paskelbti oficialiai, tačiau kol kas turime išlikti kantrūs. Žinau, kad manęs laukia didžiulė užduotis. Žinant „Mercedes“ persvarą, prireiks nemažai laiko. Tai žingsnis į nežinią. Tai rizikingas ėjimas. Jei nebūčiau tikras, kad man pasiseks, būčiau pasielgęs kitaip.“

Daugiau naujienų skaiytkite F-1.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų