REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

23-ejų vokietis Mickas Schumacheris neseniai atsisveikino su „Haas“ ekipa ir šiuo metu aktyviai ieško naujos darbovietės 2023 m. sezonui.

23-ejų vokietis Mickas Schumacheris neseniai atsisveikino su „Haas“ ekipa ir šiuo metu aktyviai ieško naujos darbovietės 2023 m. sezonui.

REKLAMA

Laisvų vietų tarp pagrindinių komandų pilotų jau nebėra, tačiau M.Schumacheris nenori nutolti nuo „Formulės 1“ ir gali užimti piloto-bandytojo vietą.

Apie vokietį neseniai gražiai atsiliepė „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas. Šiai ekipai reikia naujo atsarginio piloto, nes Nyckas de Vriesas persikėlė į „AlphaTauri“.

„Mickas visada buvo artimas mūsų širdims dėl Michaelio ir dėl visos Schumacherių šeimos. Ralfas ilgą laiką buvo su mumis DTM čempionate, o jo sūnus vairuoja „Mercedes“ GT čempionatuose. Mickas yra protingas, gerai išauklėtas vaikinas, rodęs gerus rezultatus jaunimo varžybose. Manau, kad galime juo pasirūpinti.

Nesakau, kad kontraktas jau beveik pasirašytas, tačiau atvirai kalbu apie susidomėjimą juo, nes manau, kad mūsų komanda jam būtų tinkama vieta. Jei tik jis ir jo vadybininkė to norės, mes galėsime apie tai pasikalbėti“ ,– sakė „Mercedes“ vadovas T.Wolffas.

REKLAMA
REKLAMA

M.Schumacheris į tokias kalbas sureagavo teigiamai: „Mano tėvas anksčiau iš „Ferrari“ persikėlė į „Mercedes“. Nematau priežasčių, kodėl negalėčiau pasielgti taip pat. Dabar turiu laisvo laiko ir esu pasiruošęs įvertinti visus pasiūlymus, kurie man pateikiami. Neslėpsiu, kad man malonu sulaukti susidomėjimo iš „Mercedes“, smagu girdėti tokius žodžius iš Toto“.

REKLAMA

Pirmadienį pasirodė gandai, kad M.Schumacherio ir „Mercedes“ derybos vyksta sėkmingai bei kad oficialiai apie susitarimą turėtų būti paskelbta artimiausiu metu.

Anksčiau su „Mercedes“ piloto-bandytojo vieta buvo sietas australas Danielis Ricciardo, bet jis jau pasirašė kontraktą su „Red Bull“, kur taps atsarginiu pilotu. D.Ricciardo į „Red Bull“ komandą grįš po 5 metų pertraukos.

Tuo tarpu „Ferrari“ komandai teks pradėti naujo vadovo paieškas. Mattia Binotto savo postą paliks šių metų pabaigoje. „Ferrari“ šių metų pradžioje atrodė kaip realūs pretendentai pagaliau pakovoti dėl titulų, bet vėliau pridarė daug strateginių klaidų, paleido į priekį „Red Bull“ ir vėl liko tuščiomis.

REKLAMA
REKLAMA

„Liūdna tai pranešti, bet apsisprendžiau palikti „Ferrari“. Tai kompanija, kurią aš myliu ir kurioje dirbau 28-erius metus. Palieku vieningą ir augančią komandą. Tai stipri ekipa, kuri, tikiu, bus pasiruošusi siekti aukščiausių tikslų. Nors man šį sprendimą ir buvo sunku priimti, bet manau, kad šiuo metu taip bus teisingiausia. Noriu padėkoti visiems, dirbusiems kartu su manimi“, – sakė M.Binotto.

Pagrindiniu kandidatu pakeisti M.Binotto vadinamas „Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras. Taip pat svarstoma Rosso Brawno kandidatūra, kuris Michaelio Schumacherio dominavimo laikais buvo „Ferrari“ techninis direktorius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų