Ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ patyrė triuškinančią nesėkmę, kuomet Barselonoje 62:86 (24:24, 13:24, 10:23, 15:15) nepasipriešino Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamiems „Barcelona“ krepšininkams.

Lietuvos čempionams nei vienas krepšininkas nesurinko dviženklio taškų skaičiaus, o per paskutinius tris kėlinius pataikė vos vieną tritaškį. Per visą mačą suklydo 17 kartų.

Po rungtynių „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris kalbėjo apie pagrindines tokio didelio pralaimėjimo priežastis.

„Visų pirma, sveikinu „Barceloną“ su labai pelnyta pergale. Taip pat sveikinu „Barceloną“ laimėjus Ispanijos Karaliaus taurę, kurią tikrai sunku laimėti ir reikia per tris dienas sužaisti tris rungtynes. Tai buvo tikrai geras pasiekimas, o finalas buvo įspūdingas“, – tikino treneris.

„Kalbant apie rungtynes, „Barcelona“ buvo labai gera, tačiau aš nesu patenkintas mūsų parodytu konkurencingumu. Tai nereiškia, kad mes nebėgome taip greitai, kaip galėjome. Ne, vaikinai atidavė visas fizines jėgas, kurias turėjo, tačiau norint varžytis su tokia komanda kaip „Barcelona“, labai svarbu ir psichologija. Mums trūko papildomos koncentracijos ir papildomo dėmesio abejose aikštės pusėse, todėl neturėjome galimybių konkuruoti su jais“, – aiškino M.Schilleris.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiriui“ atsiliekant 18 taškų M. Schilleris nebūdingai sau keiksmažodžiais kreipėsi į savo auklėtinius. Įpykęs tėškė braižymo lentą į parketą.

Kitą savaitę „Žalgiris“ žais dvejas rungtynes, susitiks su Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Madrido „Real“ komandomis.