Schilleris džiaugėsi pergale KMT turnyre ir nuramino dėl Grigonio būklės

Kauno „Žalgiris“ užtikrintai žengė į Kararliaus Mindaugo taurės („Citadele–KMT“) pusfinalį, 103:77 patiesdami Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Po rungtynių „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris pasidžiaugė tiek pergale, tiek pademonstruotu žaidimo bei nušvietė per ilgąją pertrauką namo išvykusio Mariaus Grigonio situaciją.

„Sveikinimai mūsų vaikinams dėl pergalės, ypač tai atlikus tokiu stiliumi. Mes buvo labai susitelkę gynyboje, ypač pirmojoje pusėje. Po ilgosios pertraukos nebuvome tokio susikaupę, tačiau tai pataisė nuo suolo įsijungę žaidėjai. Marius Grigonis serga, tokioje situacijoje nusprendėme išsiųsti jį namo. Jis visada rodė norą žaisti, pirmojoje pusėje žaidė ir tai atliko gerai. Jis tiesiog yra peršalęs, jo COVID-19 testas buvo neigiamas, todėl tai nėra susiję, tiesiog išsiuntėme jį pailsėti“, – teigė strategas.

– Koks buvo pagrindinis tikslas šiame mače, po ilgos savaitės Rusijoje?

– Pagrindinis tikslas buvo pergalė. Kitas tikslas – tęsti pradėtą darbą bei susikurti gerus įpročius tiek puolime, tiek gynyboje.

– Ar yra atnaujinimų dėl Patricio Garino ir Steve‘o Vasturios situacijų?

– Abu jie mažais žingsneliais juda į priekį bei pamažu pradeda treniruotes ant parketo. Steve‘as juda kiek greičiau nei Patricio, tačiau dar negalime tiksliai pasakyti, kada jie grįš į komandines treniruotes ir vėl galės rungtyniauti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų