Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamosiose galų gale rutuliojasi intriga. Mažajame finale Utenos „Juventus“ namuose 85:74 (23:21, 21:13, 17:18, 24:22) revanšavosi Panevėžio „Lietkabeliui“ ir išlygino serijos rezultatą – 1:1.

Kitos rungtynės sekmadienį vyks Panevėžyje. Serija žaidžiama iki trijų pergalių.

Iki šių rungtynių LKL atkrintamosiose itin stigo intrigos. Visos ketvirtfinalio ir pusfinalio serijos baigėsi „sausais“ rezultatais – 2:0 arba 3:0.

Panevėžiečiai šiame mače vertėsi be pagrindinio įžaidėjo Kyle'o Vinaleso. Rezultatyviausias „Lietkabelio“ žaidėjas buvo suspenduotas iki sezono pabaigos dėl vidinių nesutarimų.

Uteniškiai į rungtynes žengė jau kiek labiau išsilaižę žaizdas ir tai iškart davė rezultatą. Nors anksti pražangų prisirinko lyderis Mindaugas Kupšas, bet iniciatyvos ėmėsi vienintelis legionerius Bryantas Crawfordas.

Amerikietis per pirmąją pusę pelnė 11 taškų, po 8 pridėjo Martynas Gecevičius ir Mindaugas Kupšas, o uteniškiai į rūbinę išėjo turėdami dviženklį pranašumą (44:34).

„Lietkabelis“ antroje pusėje didesnių atkarpų nesurengė, tad uteniškiai iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio diktavo savo sąlygas. Džordže Gagičius vienu metu priartino svečius, bet likus dviem su puse minutės Mindaugas Kupšas įtvirtino „Juventus“ pergalę (75:67).

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 24, Mindaugas Kupšas 18, Martynas Gecevičius 12, Vytautas Šulskis 8 taškai.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 19, Gytis Masiulis 14, Margiris Normantas ir Paulius Valinskas po 13 taškų.