73
Kauno „Žalgiris“ - Bambergo „Brose“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kauno „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius po trečiosios pergalės Eurolygoje prieš Bambergo „Brose“ pripažino, kad daugiau į viešbutį grįžti nebenori. Mat prieš paskutines dvi namų rungtynes būtent viešbutyje, o ne namuose naktį praleido komanda.

73

„Iš viso dabar namo neleisim. Nenorėčiau į viešbutį daugiau eiti, nes be krepšinio dar yra gyvenimas. Tai buvo daroma dėl to, kad dvi namų rungtynes sužaidėme su daug taktinių klaidų“, – kalbėjo „Žalgirio“ treneris.

Jis taip pat akcentavo, kad, nors dar yra jauni, tačiau vis geriau žaidžia Leo Westermannas, Kevinas Pangosas ir Augusto Lima: „Jūs jau matot, kad Augusto eilėje rungtynių duoda didelę energiją. Tikrai puikiai gynėsi, nekalbu apie du blokus, kurie jau buvo šimtaprocentiniai taškai į mūsų krepšį.

Aš galvoju, kad tie žaidėjai yra per jauni, kad pastoviai temptų komandą, tačiau nėra net kalbų, kad jie vis geriau jaučiasi sistemoje.“

Nepraslydo pro akis Šarui ir Kevino Pangoso tritaškių lietus antrojo kėlinio pabaigoje, kai gynėjas įšovė net keturias tolimas bombas iš eilės: „Kevinas pats antram kėliny mums sukrovė tą pranašumą.“

Net devyniolika kamuolių, nusiimtų po varžovų krepšiais, tik parodo, kaip stengiasi ir dirba komanda. Taip mano kauniečių vairininkas. „Kamuoliai puolime yra didžiulis darbas. Nesam nei aukščiausia, nei atletiškiausia komanda“, – kalbėjo Šaras.

Paklaustas, kaip jaučiasi vis dar aikštėje nespindintis aukštaūgis Antanas Kavaliauskas, „Žalgirio“ strategas sakė: „Turime keturis vidurio puolėjus, jau visi jau pravertė kai kuriose rungtynėse. Negali žaisti 8-9 žaidėjai, taip krepšinyje nebūna. Antanas daug dirba, o jei žmogus dirba – rezultatai ateis, esu tuo įsitikinęs.“