Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ Turkijos taurės finale rezultatu 80:67 (26:20, 16:15, 21:14, 17:18) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ ir aštuntą kartą klubo istorijoje iškovojo trofėjų.

Taurę Šaro vadovaujama komanda iškovojo po ketverių metų pertraukos.

Nugalėtojams Johnathanas Motley pelnė 12 taškų, Tarikas Biberovičius ir Nickas Calathesas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) pridėjo po 8.

Trečiąjį kėlinį „Fenerbahče“ pradėjo spurtu 12:2 per keturias minutes ir išsiveržė į priekį 54:37. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Efes“ atsitiesė ir sumažino skirtumą iki vienženklio skaičiaus – 63:55, tačiau to pergalei nepakako.

S. Wilbekinas pataikė du tritaškius, o N. Hayesas-Davisas pridėjo vieną savo ir pelnė devynis taškus be atsako, kurie leido Šaro vadovaujamai ekipai susikrauti komfortišką persvarą.

Iš „Anadolu Efes“ išsiskyrė Shane'o Larkino (12 taškų), Willo Clyburno (7 taškai), Elijah Bryanto (7 taškai) trijulė.