Ispaniškasis „El Clasico“ Eurolygoje virto visišku Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamos „Barcelona“ komandos dominavimu Madride.

Savo arenoje žaidę „Real“ krepšininkai (20/5) neprilygo Barselonos komandai (20/5) ir pralaimėjo jai rezultatu 68:86 (8:28, 23:24, 24:19, 13:15).

„Barca“ jau rungtynių pradžioje nokautavo savo varžovus galingu 7 minučių spurtu 24:2. Po tokio smūgio „Real“ neatsitiesė.

Antrajame kėlinyje skirtumas pasiekė dar didesnes aukštumas ir augo iki 26 taškų (36:10).

Po didžiosios pertraukos Madrido krepšininkai ėmė rodyti atsigavimo ženklus ir mažais žingsneliais mažino deficitą. Jie ketvirtajame kėlinyje priartėjo iki 13 taškų (75:62), tačiau sukurti stebuklo jau nepavyko. Katalonijos klubas triumfavo 86:68.

Nugalėtojų gretose žibėjo 20 taškų surinkęs ir visus 5 tritaškius pataikęs Nicolas Laprovittola. Rokas Jokubaitis žaidė 15 minučių ir pelnė 6 taškus (3/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Real“: Walteris Tavaresas 25 (10/10 dvit., 5/6 baud., 35 n. b.), Fabienas Causeuras ir Sergio Llullas (0/6 trit.) po 8, Alberto Abalde 7, Nigelas Williamsas-Gossas 5.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 20 (2/3 dvit., 5/5 trit., 1/1 baud., 7 atk. kam., 27 n. b.), Dante Exumas 13, Brandonas Daviesas 11, Kyle‘as Kuričius (5/5 dvit.) ir Nickas Calathesas (5/5 dvit., 5 rez. perd.) po 10, Nikola Mirotičius 9..