Šaras: žaidėjai turi nuspręsti – jiems užtenka ar nori kažko daugiau

Kauno „Žalgiris“ užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose. Vis dėlto tai žalgiriečiai padarė ne patys, o sulaukę palankaus rezultato Izraelyje. Kauniečiai ketvirtadienį Madride pralaimėjo ir gavo nemažai vyriausiojo komandos trenerio Šarūno Jasikevičaus priekaištų.

„Keista, kad šiandien darėme tiek daug psichologinių klaidų. Rungtynės turėjo būti dar įdomesnės, bet žaidėjai turi nuspręsti, ar jie šiais metais nori dar kažko ar jiems užtenka. Tą jiems ir pasakiau. Šiandien atvažiavome ne kibti į atlapus „Real“, o pažiūrėti, kaip bus. Darėme aibę gynybos klaidų, kurių tikrai buvo galima išvengti“, – įsitikinęs Š. Jasikevičius.

Treneris mano, kad prie prasto žaidimo greta savojo krepšio prisidėjo ir tai, kad Madride dėl traumos negalėjo padėti vienas pagrindinių gynybos ramsčių – Axelis Toupane’as.

„Niekada nesustabdėme varžovų. Taip prieš juos nelaimėsime, nes jie geresni, turi galingesnę sudėtį“, – mano Šaras.

„Žalgirio“ krepšininkai po rungtynių, tarsi atsakydami į Š. Jasikevičiaus klausimą, sakė, kad nori daugiau ir patekimu į atkrintamąsias apsiriboti neketina.

REKLAMA

„Kalbas reikia parodyti aikštėje – šiandien, artėjančiose rungtynėse su Maskvos CSKA, ketvirtfinalyje. Taip, suprantu, kad mes reikalaujame, jog jie laimėtų prieš „Real“, bet jeigu norime eiti toliau, mums reikės nugalėti Madrido komandą ar kažką panašaus“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

Strategas pateikė dvejopą atakų organizatorių vertinimą: „Kai Kevinas Pangosas bei Vasilije Micičius žaidžia pagal planą, jie yra vieni geriausių įžaidėjų Eurolygoje. Kai jie to nedaro, viskas kitaip. Ypač kalbant apie V. Micičių, kuris tada atrodo kaip pirmokas. Tačiau jam 23-eji metai ir jis banguos. Momentais V. Micičius atrodo fantastiškai.“

Žalgiriečiai per visas rungtynes metė devynias baudas, „Real“ – 30.

„Turiu paminėti didžiulius skirtumus baudų – tiek mestų, tiek sušvilptų prieš mus. Nesiruošiu to slėpti. Man nesvarbu, gausiu baudą iš Eurolygos ar ne. Reikia sakyti dalykus, kokie jie yra“, – mano Š. Jasikevičius.

Trenerio buvo paklausta, ar nesėkmė 81:88 Madride nubraukia džiaugsmą, patekus į Eurolygos atkrintamąsias.

„Ne, šis pasiekimas nenublanksta. Nueisiu, išgersiu vieną alaus ir viskas bus geriau, – nusišypsojo Šaras. – Fantastinis pasirodymas. Sveikinimai sirgaliams bei žaidėjams.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų