BEKO-LKL čempionato pusfinalio seriją pergalingai pradėjo ir „Lietuvos ryto“ ekipa. Marcelo Nicola auklėtiniai namuose 88:79 (28:23, 8:21, 22:15, 30:20) nugalėjo „Neptūno“ krepšininkus ir serijoje pirmauja 1:0.

Rezultatyviausiai vilniečių gretose rungtyniavo Antanas Kavaliauskas pelnęs 19 taškų, (10 at. kam.), Martynas Gecevičius pridėjo 17, Gediminas Orelikas įmetė 14.

Klaipėdos ekipoje išsiskyrė Deividas Gailius pelnęs 21 tašką, Donatas Zavackas įmetė 17, Martynas Mažeika 11 taškų.

Gailius. Per pirmą rungtynių pusę puolėjas pataikė 6 dvitaškius iš 6 ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidęs per pirmąsias 20 minučių, pelnęs 13 taškų.

33. Įpusėjus antrajam kėliniui svečiai panaikino aštuonių taškų deficitą ir išlygino rezultatą – 33:33, o po pirmos rungtynių pusės pirmavo 44:36.

Rūbinė. Per didžiąją rungtynių pertrauką Marcelo Nicola įkvėpė auklėtinius kovai ir jie trečią kėlinį pradėjo spurtu 8:0 bei išlygino rezultatą 44:44. Po trijų kėlinių minimalia persvara pirmavo „Neptūnas“.

Lūžis. Likus žaisti beveik dvi minutes iki ketvirto kėlinio pabaigos Adas Juškevičius tritaškiu metimu išvedė aikštelės šeimininkus į priekį 78:75, o vilniečių pergalę neįtikėtinu tritaškiu įtvirtino Gediminas Orelikas.

Tvarkaraštis. Antrosios šios serijos rungtynės gegužės 18 dieną (pirmadienį) vyks Klaipėdoje. Susitikimą nuo 18 valandos 30 minučių tiesiogiai transliuos LRT televizija.