Pergalę NBA lygoje iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa (17/13)., kuri savo žiūrovų akivaizdoje pranoko Los Andželo „Lakers“ (13/18).

D. Sabonis per 37 minutes surinko puikų tribubą dublį, kai pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit. 4/4 baud.), atkovojo net 21 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Lietuvis dar perėmė vieną kamuolį, keturis kartus suklydo ir tiek pat kartų pažeidė taisykles.

Mačas prasidėjo apylygiai, apčiuopiamos persvaros neįgijo nei viena komanda. Vis dėlto prieš ilgąją pertrauko mini spurtą surengę  „Kings“ sugebėjo atitrūkti iki 8 taškų (66:58).

O po pertraukos skirtumas ėmė tik augti.

„Kings“ per trumpą atkarpą pelnė 10 tašku be atsako ir atitrūko jau iki 100:81.  „Lakers“ varžovus dar bandė vytis, bet Sakramento klubo krepšininkai sėkmingai išlaikė pergalingą pranašumą ir šventė pergalę.

Nugalėtojams Kevinas Hunteris įmetė 26 taškus, Keeganas Muray'us pridėjo 23 taškus, De'Aronas Foxas – (6 rez. perd.) 20.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė LeBronas Jamesas, surinkęs 31 tašką (11 rez. perd). Loonie Walkeris pridėjo 19 taškų.

„Kings“ po pergalės Vakarų konferencijoje žygiuoja šeštoje vietoje.

„Kings“: Kevinas Huerteris 26 (5 atk. kam.,), Keeganas Murray’us 23, De’Aaronas Foxas 22 (6 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 20 (8 atk. kam.), Domantas Sabonis 13 (21 atk. kam., 12 rez. perd.), Neemias Queta 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (6 atk. kam., 11 rez. perd.,, Lonnie Walkeris 19, Dennisas Schroderis 18, Thomasas Bryantas 17 (10 atk. kam.), Patrickas Beverley 13.