Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias Sakramento „Kings“ (25/46) žaidėjas, tačiau lietuvio atstovaujamas klubas patyrė eilinę nesėkmę NBA pirmenybėse.

„Kings“ namie 126:135 (31:28, 30:40, 31:33, 34:34) neatsilaikė prieš lygos čempionę Milvokio „Bucks“ (44/26).

D. Sabonis per 39 minutes pelnė 22 taškus (6/11 dvit., 0/2 trit., 10/13 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Prasidedant paskutiniam kėliniui „Bucks“ turėjo 11 taškų pranašumą – didžiausią rungtynėse, bet „Kings“ sugebėjo jį panaikinti.

Įpusėjus ketvirčiui po De’Aarono Foxo ir Richauno Holmeso taškų „Kings“ užbaigė spurtą 13:2 ir išsiveržė į priekį 113:110.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes D. Foxas įsmeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus 126:126, bet po šio epizodo tas pats D. Foxas dukart suklydo, „Kings“ prametė du metimus, o „Bucks“ rungtynes užbaigė spurtu 9:0 ir iškovojo pergalę.

Sakramento ekipa nesustabdė „Bucks“ žvaigždžių dueto, kuris kartu pelnė daugiau nė pusę komandos taškų – Giannio Antetokounmpo sąskaitoje 36, Khriso Middletono 32 taškai.

„Kings“: D. Sabonis 22, D. Foxas 21, D. DiVincenzo ir D. Mitchellas po 19, T. Lylesas 12, H. Barnesas 10.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 36 (10 atk. kam.), Kh. Middletons 32, J. Holiday 21, B. Portisas 12.