Domantas Sabonis surinko trigubą dublį, bet Indianos „Pacers“ (16-19) prieš pertrauką NBA pirmenybėse patyrė pralaimėjimą.

Lietuvio klubas namie 103:113 (29:28, 23:33, 22:21, 29:31) nusileido Denverio „Nuggets“ (21-15).

D. Sabonis rungtyniavo 38 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (5/12 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius ir triskart prasižengė.

„Nuggets“ iniciatyvą perėmė antro kėlinio pradžioje, o po spurto susikrovė dviženklį pranašumą – daugiau šiose rungtynėse svečiai neatsiliko.

Trečio kėlinio viduryje „Pacers“ dar išlygino rezultatą, bet nesugebėjo šio persverti savo naudai.

Nugalėtojams trys krepšininkai surinko daugiau nei 20 taškų – Michaelo Porterio Jr. sąskaitoje 24 (11 atk. kam.), Jamalo Murray 23, Nikola Jokičiaus 20 (12 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Pacers“ ekipai Mylesas Turneris pelnė 22 (12 atk. kam.).

Tai buvo paskutinės rungtynės prieš NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes.

„Pacers“: M. Turneris 22, D. McDermottas 20, J. Holiday 16, D. Sabonis, M. Brogdonas ir T.J. McConnellas po 10.

„Nuggets“: M. Porteris Jr. 24, J. Murray 23, N. Jokičius 20, W. Bartonas 16.