Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis pirmą sykį šiemet akis į akį susitiko ant NBA parketo. Abu lietuviai žaidė puikiai, bet pergalę namuose šventė D. Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (38/26), 123:108 (29:32, 30:27, 38:20, 26:29) pranokusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (31/33).

D. Sabonis surinko trigubą dublį ir per 33 min. pelnė 19 taškų (7/12 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezulatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą šešiskart suklydo ir penkis sykius prasižengė.

Tai buvo jau aštuntas Domo trigubas dublis šį sezoną.

O J. Valančiūnas per 32 minutes įmetė 19 taškų (8/10 dvit. 1/1 trit.), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, atliko tris rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą ir triskart pažeidė taisykles.

J. Valančiūno žaidimo epizodai:

Mačas pirmoje pusėje klostėsi visiškai lygiai. Pirmavo tiek vieni, tiek kiti, o po antrojo kėlinio švieslentėje apskritai degė lygus rezultatas (59:59).

Visgi po pertraukos aikštėje dominuoti „Kings“. Penkių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 19:9 ir atitrūko iki 82:74. Vėliau skirtumas dar kiek ūgtelėjo. Trečiąjį kėlinį „Kings“ laimėjo net 38:20

Ketvirtajame kėlinyje „Pelicans“ dar bandė artėti, bet to padaryti nepavyko, „Kings“ išlaikė solidų pranašumą ir šventė pergalę.

„Kings“ po šios pergalės Vakaruose išlieka treti, o „Pelicans“ rikiuojasi devintoje vietoje.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24 (7/12 dvit., 7 rez. perd., 6 kld.), Jonas Valančiūnas 19 (8/10 dvit., 12 atk. kam.), Trey Murphy 17, CJ McCollumas 14 (5/9 dvit.), Herbertas Jonesas 13 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 9, Naji Marshallas 7.

„Kings“: Kevinas Huerteris 25 (8 rez. perd.), Domantas Sabonis 19 (7/12 dvit., 11 atk. kam., 11 rez. perd., 6 kld.), Davionas Mitchellas 15 (6 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 14, Trey Lylesas 14, Keeganas Murray 13, Malikas Monkas 11.