Eilinio Domanto Sabonio dublio neužteko ir Sakramento „Kings“ (19-16) svečiuose rezultatu 108:118 (26:27, 32:32, 29:32, 21:27) nusileido Memfio „Grizzlies“ (23-13) komandai.

Lietuvis per 32 minutes aikštelėje pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai „Kings“ pusėje pasirodė De‘Aronas Foxas, surinkęs 19 taškų.

Po antrojo kėlinio „Grizzlies“ pirmavo vos vienu tašku, o įpusėjus trečiajam kėliniui Sakramento komandai pavyko išsiveržti į priekį, tačiau greitai viskas pasikeitė. Arenos šeimininkai likus pusei kėlinio iki rungtynių pabaigos jau buvo susikrovę dviženklį pranašumą ir „Kings“ pasivyti nepavyko.

„Grizzlies“ pusėje geriausiai žaidė Ja Morantas. Per 32 minutes jis pelnė 35 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Laimėjusių komandai dar 18 taškų pridėjo ir Tyusas Jonesas.

Šiuo metu Sakramento „Kings“ Vakarų konferencijos lentelėje yra penktoje vietoje, o Memfio „Grizzlies“ – trečioje.

„Kings“: De’Aronas Foxas 19 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 18 (8/12 dvit., 2/2 baud.,14 atk. kam., 4 rez. perd.), Malikas Monkas 18 (5 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 16 (5 atk. kam.), Kevinas Huerteris 14 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Keeganas Murray 10 (3 atk. kam.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 35 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Tyusas Jonesas 18 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Dillonas Brooksas 15, Jarenas Jacksonas jaunesnysis 14 (7 atk. kam.), Johnas Koncharas 12 (5 atk. kam.), Stevenas Adamsas 11 (23 atk. kam.0