Antroji diena (šeštadienis) Lenkijoje, Pruškove, vykstančiame Europos elito treko čempionate, prasidėjo 200 m sprinto atrankos varžybomis, kuriose Simona Krupeckaitė ir Gediminas Petrauskas, atitinkamai moterų ir vyrų grupėje, pateko į 16-liktfinalį.

Simona, kuriai priklauso šios rungties pasaulio rekordas, atrankos varžybose distanciją įveikė per 11,414 sek. ir tarp 19 dalyvių užėmė 7 vietą. Į 16-finalį ji pateko kartu su kitomis 15 dalyvių. Atrankos nepraėjo Gintarė Gaivenytė, likusi 18 vietoje.

16-liktfinalyje nugalėjusi rusę Viktoriją Baranovą (11,844 sek.), o 8-finalyje - vokietę Kristin Vogel (11,961 sek.), 4-finalyje Simona Krupeckaitė aplenkė ir prancūzę Clara Sanchez (11,568 sek.).

Pusfinalyje S. Krupeckaitė neatsilaikė prieš Kristin Vogel, bet buvo pasiruošusi susigrumti su baltaruse Olga Panarina, tačiau pastaroji kovoti dėl bronzos medalio atsisakė, pasidavusi geruoju.

Gediminas Petrauskas, kurį kaip ir Simoną Krupeckaitę treniruoja Dmitrijus Leopoldas, distanciją įveikė per 10,771 sek. ir iš 28 dalyvių užėmė 22 vietą.

Deja, paskui, kartu su kitais 23 sportininkais patekęs į 16-liktfinalį, G. Petrauskas pralaimėjo olandui Roy Van Den Berg ir iš varžybų pasitraukė.