Antrą pralaimėjimą iš eilės Eurolygos D grupėje patyrė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (6/3) su Simu Jasaičiu ir Mantu Kalniečiu. Turnyro debiutantai namuose 63:82 (23:21, 7:25, 14:20, 19:16) neprilygo be Jono Mačiulio rungtyniavusiems Atėnų „Panathinaikos“ (5/4) krepšininkams.

Nepaisant šios nesėkmės, Rusijos komanda išlieka antroje D grupės pozicijoje, tuo tarpu Graikijos čempionai pakilo į trečią vietą. Nors per kiek daugiau nei minutę svečiai pabėgo į priekį 6:0, aikštės šeimininkai sugebėjo sustabdyti įsibėgėjusius varžovus ir pasibaigus pirmajam kėliniui buvo priekyje 23:21. Vis dėlto, šis „Panathinaikos“ stabtelėjimas buvo laikinas – graikai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 12:2, o vėliau dar vienas smūgis laimėjus atkarpą 13:3 pasiuntė Krasnodaro ekipą į nokdauną (30:46).

Po didžiosios pertraukos situacija nesikeitė – „Lokomotiv-Kuban“ laivas vis labiau grimzdo gilyn (38:60). Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas – „Panathinaikos“ šventė įtikinamą pergalę 82:63. 33 minutes aikštėje praleidęs S.Jasaitis buvo rezultatyviausias Rusijos klubo žaidėjas – jis pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), po krepšiu sugriebė 3 atšokusius kamuolius, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Tuo tarpu M.Kalniečiui šis mačas nebuvo toks sėkmingas – per 22 minutes jis įmetė 7 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 varžovo pražangas, tačiau net 6 kartus suklydo, sykį pažeidė taisykles ir surinko 1 naudingumo balą. J.Mačiulis dėl traumos Atėnų komandai padėti negalėjo.

Nugalėtojams po 17 taškų pelnė Antonis Fotsis (4/6 tritaškiai, 6 atk. kam.) ir Roko Leni Ukičius (6/10 dvitaškiai, 5 rez. perd.), 13 taškų pridėjo Ramelas Curry (3/4 tritaškiai), 12 – Dimitris Diamantidis (3/4 tritaškiai, 7 rez. perd.), 11 – Michaelis Bramosas. „Lokomotiv-Kuban“ gretose 9 taškus surinko Richardas Hendrixas (6 atk. kam.), po 8 taškus įmetė Maksimas Grigorjevas, Derrickas Brownas (4/4 dvitaškiai) ir Valerijus Lichodejus.