Olandijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate trečiadienį kvalifikacinėse varžybose olimpinį B lygio normatyvą plaukdamas 200 m laisvuoju stiliumi įvykdė Saulius Binevičius.

Jis nuotolį nuplaukė per 1 minutę 51,85 sekundės, tačiau užėmė tik 38-ą vietą tarp 60-ties rungties dalyvių ir į pusfinalį nepateko. Iki išsvajoto šešioliktuko S. Binevičiui 1,92 sekundės.

Kiti du Lietuvos plaukikai šioje rungtyje pasirodė prasčiau, nei gali: Mindaugas Jurgelis (1:53,23) liko 48-as, o Paulius Andrijauskas (1:53,75) užėmė tik 51-ą vietą.

Tik 32-ą vietą tarp 39-ių startavusių sportininkių 100 m nuotolyje krūtine užėmė Raminta Dvariškytė, distancijoje sugaišusi 1 minutę 12,48 sekundės. Jai iki pusfinalio šešioliktuko pritrūko 1,67 sekundės.