Europos čempionių titulą gynusi Rusijos moterų krepšinio rinktinė Europos čempionate nesugebėjo perkopti grupės etapo ir pirmą kartą nuo 1997 metų liko be medalių. Vos pusmetį prie nacionalinės ekipos vairo stovėjęs 52 metų lietuvis Alfredas Vainauskas pasirengęs trauktis.

Su dviem pralaimėjimais ir viena pergale turnyro favorite vadinta Rusijos rinktinė B grupėje liko paskutinė. Po grupės etapo taip pat tuščiomis namo grįžtančios Lietuvos nacionalinės ekipos treneris Algirdas Paulauskas čempionato išvakarėse neabejojo, kad rusės yra visa galva didesnės už savo varžoves, tačiau matyt tai ir pakišo joms koją. Fiasko patyrusios Alfredo Vainausko auklėtinės taip pat neteko galimybės kitais metais varžytis pasaulio čempionate.

„Alfredas Vainauskas turėjo tik mėnesį, kad padėtų mums susižaisti. Jis pateko į situaciją, kur jam teko atiduoti daug jėgų, kad pasiektų norimo rezultato. Patys žinote, kaip sunku surankioti iš klubų žaidėjas ir atstatyti jas rinktinei“, – kalbėjo Rusijos rinktinės puolėja Natalija Vodopjanova.

Krepšininkė teigė, lietuvis tiesiog atėjo ne tuo laiku ir ne į tą vietą: „Ačiū, kad jis apskritai ėmėsi komandos, norinčių dirbti nebuvo tiek daug. Žinau, kad jis atidavė visas jėgas. Man nuoširdžiai gaila, kad taip išėjo. Norėčiau, kad jis liktų, tačiau suprantu, kad toks scenarijus – neįmanomas.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų