Italijos futbolo „Serie A“ čempionate – nieko naujo. Čempionų titulą ginantys Turino „Juventus“ futbolininkai iškovojo eilinę pergalę.

Namuose žaidusi Romos „Lazio“ turėjo persvarą, tačiau galiausiai pralaimėjo 1 – 2.

59-ą minutę „Juventus“ klubo naujokas Emre Canas kampinio metu bandydamas išmušti kamuolį toliau nuo vartų netyčia pasiuntė jį į savuosius.

Turino klubui pavyko išsigelbėti. 74-ą dvikovos minutę rezultatą išlygino Joao Cancelo.

Portugalas pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir tiksliu smūgiu pelnė įvartį.

88-ą minutę visus reikalus sutvarkė Cristiano Ronaldo, kuris realizavo 11 m baudinį, bei išplėšė pergalę „Juventus“ ekipai.

„Serie A“ čempionai šiemet laimėjo 19 susitikimų, 2 kartus sužaidė lygiosiomis, nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, bei artimiausius varžovus turnyro lentelėje, „Napoli“ ekipą, lenkia jau 11 taškų.