Ronaldo į treniruotę atvyko į 4 valandomis anksčiau nei kiti

35-erių metų portugalas Cristiano Ronaldo savo darbo etika toliau žavi visą pasaulį. Į Turino „Juventus“ gretas grįžęs puolėjas demonstruoja įspūdingą fizinę formą.

Kaip skelbia AS, C.Ronaldo į treniruotę atėjo net 4 valandomis anksčiau už visus kitus komandos žaidėjus, kad galėtų padirbėti individualiai. Jei nemaža dalis žmonių per karantiną priaugo svorio, tai portugalas per pastaruosius mėnesius sugebėjo dar labiau sutvirtėti. Anot pranešimų, C.Ronaldo fizinių testų rezultatai buvo netgi geresni, nei prieš karantiną.

Anksčiau jau skelbta, kad portugalas treniruojasi ne tik su komandos draugais, bet ir turi individualią programą, kurią atlieka 5 kartus per savaitę. C.Ronaldo taip pat užsiima pilatesu ir neretai plaukioja. Portugalas maitinasi 6 kartus per dieną, o vienas dažniausių jo valgių – vištiena su makaronais.

Ryte C.Ronaldo išgeria ananasų arba apelsinų sulčių, o per likusią dienos dalį geria tik vandenį. Portugalas stengiasi kiekvieną naktį miegoti po 8 valandas, o popiet, pavalgęs 4-ą kartą, jis dar trumpai nusnaudžia.

Priminsime, kad Italijos „Serie A“ lygos sezonas turėtų būti atnaujintas birželio 20-ą dieną. Dar anksčiau – jau birželio 13-14 d. – turėtų vykti Italijos taurės pusfinalio atsakomosios rungtynės, o birželio 17 d. numatytas finalas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų