„Rockets“ treneris atskleidė, koks vaidmuo buvo numatytas Donatui Motiejūnui

„Houston Rockets“ baigė pasirengimą naujajam NBA sezonui be dviejų žaidėjų, kuriems buvo numatyti reikšmingi vaidmenys reguliariajame sezone. Patas Beverly dėl traumos gula ant operacinio stalo, o apribotojo laisvojo agento statusą turintis Donatas Motiejūnas vis dar nepasirašė sutarties.

Hjustono komandos strategas Mike D'Antoni tvirtino, kad šių dviejų krepšininkų trūkumas gali atverti galimybes kitiems žaidėjams, o kas liks komandoje, bus nuspręsta jau pirmadienį.

„Kalbate apie vaikinus, kurie turėjo žaisti 60 minučių, kiekvienas po 30. Dabar jų nėra. Tai neabejotinai pakoreguos mūsų žaidimą ir kitiems žaidėjams reikės pasitempti. Kita vertus tai puiki galimybė kitiems. Ir jiems reikia tuo pasinaudoti.“

D. Motiejūnas vis dar laukia pasiūlymo iš kitos NBA komandos, tačiau jei toks bus pateiktas, „Rockets“ turės pirmenybę lietuvį išlaikyti. Dar vienas variantas D-Mo – keltis į Europą, kur galėtų puikiai pasirodyti Eurolygos varžybose. Puolėju domisi Davido Blatto treniruojamas Stambulo “Daruššaaka” klubas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų