Dohoje (Kataras) pasibaigusiame pasaulio sportinės gimnastikos taurės etape sėkmingai pasirodė lietuvis Robertas Tvorogalas.

Geriausias Lietuvos gimnastas pratimuose ant skersinio iškovojo sidabro medalį. Jis už savo pasirodymą gavo 13.933 balo ir pagal papildomus rodiklius aplenkė tiek pat balų pelniusį ukrainietį Ilją Kovtuną. Lietuvio programa buvo kiek lengvesnė nei ukrainiečio (5.4 prieš 5.7 sudėtingumo balo), bet R. Tvorogalas savo techninius elementus išpildė geriau (8.533 prieš 8.233).

Nugalėjo Izraelio sportininkas Alexanderis Myakininas (14.333). Beje, 2020 m. Europos čempionate A. Myakininas šioje rungtyje buvo trečias, o R. Tvorogalas – pirmas.

Lietuvis taip pat dalyvavo pratimų ant lygiagrečių finale. Už savo pasirodymą R. Tvorogalas pelnė 12.433 balo ir liko 8-as. Auksą laimėjo I.Kovtunas (15.166).