Rinktinę trečiajame atrankos lange palaikys gausios sirgalių pajėgos

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė birželio 28–liepos 1 dienomis žais paskutines pirmojo FIBA pasaulio taurės atrankos etapo rungtynes. Birželio 28 d. įvyks mačas su Lenkijos, o liepos 1 d. – Vengrija komandomis.

Nors abi šios dvikovos vyks svečiuose, aišku, kad Lietuvos vardas užsienyje aidės garsiai ir aiškiai.

„Ir vėl pagaliau vasara, ir vėl pagaliau rinktinė. Surinkome beveik 200 sirgalių į Gdanską ir 100 į Budapeštą. Jie trečiajame FIBA lange pakeliaus su komanda ir tokiu būdu įprasmins vasaros atostogas. Sirgalių gretos vis dar pildosi, ypač rungtynėms su Lenkija. Mačai labai svarbūs – reikia pirmajame atrankos etape laimėti viską, kad po to gyvenimas būtų lengvesnis ir užtikrintai žengtume į pasaulio čempionatą Kinijoje“, – kalbėjo Lietuvos krepšinio sirgalių lyderis Tomas Balaišis-Sėkla.

Į rungtynes su Vengrijos rinktine bilietų internetu nusipirkti galimybės nebus. Tačiau šios šalies krepšinio federacija suteikia galimybę sirgaliams įsigyti bilietus arenos kasoje renginio dieną. Papildomai vengrai lietuvių sirgaliams išskyrė 100 vietų.

REKLAMA

„Į rungtynes sirgaliai keliaus praktiškai visais įmanomais būdais. Žeme, oru, vandeniu, – pusiau juokais, pusiau rimtai kalbėjo Sėkla. – Aistruoliai organizuojasi autobusus, asmeninį transportą, mus papildys ir Lietuvos išeivija, kuri, pavyzdžiui, iš Danijos į Lenkiją atplauks keltais. Nemažai sirgalių atskris ir lėktuvu.“

Trečiajam FIBA Pasaulio taurės atrankos langui paskelbtas 15-os kandidatų sąrašas: Mantas Kalnietis, Lukas Lekavičius, Mindaugas Girdžiūnas, Marius Grigonis, Renaldas Seibutis, Adas Juškevičius, Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas, Rokas Giedraitis, Eimantas Bendžius, Domantas Sabonis, Martynas Echodas, Jonas Valančiūnas, Artūras Gudaitis, Laurynas Birutis.

Lietuvos rinktinė atrankos varžybose žygiuoja pergalingai – iškovojo keturias pergales iš tiek pat galimų: dukart įveikė Kosovo komandą (99:61 ir 106:50), sykį nugalėjo Lenkijos ekipą (77:55) ir taip pat įrodė pranašumą prieš Vengrijos krepšininkus (80:75).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų