Reklamas išspardęs „Dzūkijos“ treneris apie Nerijų Varnelį: taip gali pasielgti vaikas

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda buvo per plauką nuo tragiško pralaimėjimo LKL, kur vos išsigelbėjo Alytuje. Po susitikimo vilniečių vyr. treneris Arvydas Gronskis pripažino – pergalę jo auklėtiniai iškovojo tik dėl nusišypsojusios sėkmės, tačiau mačo pabaigoje pademonstruotas kovingumas trenerį taip pat pradžiugino.

„Gerai yra tik tai, kad iškovojome pergalę. Pratęsimą išplėšėme tik dėl to, kad mums nusišypsojo sėkmė. Džiugina tai, jog ketvirtajame kėlinyje ir pratęsime vyrai pademonstravo charakterį, nors buvome blogoje padėtyje. Tikėjausi geresnio savo komandos žaidimo, bet visą psichologinį pasiruošimą buvome nukreipę į mačą Sankt Peterburge. Kai mums nepasisekė Europos taurėje, automatiškai gavosi sėdimas žemyn.

„Dzūkija“ garsėja tuo, kad yra kovinga. Jei įsiveli į jiems palankų žaidimą, turėsi problemų. Nuo tada, kai Alytaus klube dirbti pradėjo Andrejus Urlepas, ten akcentuojama yra gynyba: žaidėjai bėga, kovoja dėl kiekvieno kamuolio. Už tai juos galima tik pagirti“, – kalbėjo A.Gronskis.

REKLAMA

Tuo metu Andrejus Urlepas neturėjo paaiškinimo paskutiniam epizodui ketvirtajame kėlinyje.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad per savo gyvenimą nesu matęs nieko panašaus, nors krepšinyje esu visą gyvenimą. Kai mes turėjome kamuolį, buvo likusios 7 sekundės, tačiau mūsų žaidėjas, gavęs kamuolį, tiesiog atidavė perdavimą varžovui iš „Lietuvos ryto“. Nieko panašaus nesu matęs, taip gali pasielgti vaikas, o ne labiausiai patyręs komandos žaidėjas.

Sveikinu savo krepšininkus. Jie atidavė viską. Nusipelnome pergalės ir pralaimėjome tik dėl to kvailo epizodo. Pratęsime neturėjome šansų. Buvome pavargę, neturėjome keitimų. Neturėjome variantų. Taip, psichologiškai atsistatyti po tokių rungtynių nėra lengva. Prieš „Juventus“ pralaimėjome pabaigoje, šiandien vėl nutiko neįtikėtini dalykai. Mums labai sunku“, – teigė „Dzūkijos“ strategas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų