„Red Bull WakeDuel“ triumfavo Liam Pecock ir Claudia Pagnini

Šį savaitgalį baigėsi svarbiausias Lietuvoje vykstančios vandenlenčių sporto varžybos „Red Bull WakeDuel“, į Lietuvą sutraukusios šio sporto čempionus, medalininkus ir novatorius iš viso pasaulio. Ir šiemet juos visus įveikė Liam Peacock (vyrų grupėje) bei Claudia Pagnini (moterų grupėje).

19

Liam Peacock ant pirmosios „Red Bull WakeDuel“ podiumo vietos lipa jau trečią kartą – o varžybų iš viso vyko šešios. Taigi, vyrukas yra laimėjęs pusę visų šių varžybų. Antrą vietą vyrų grupėje užėmė kiečiausias Pietų Amerikos raideris Pedro Caldas, o trečią vietą užėmė „Red Bull“ atletas Timo Kapl, kuris, beje, irgi yra laimėjęs vienas „Red Bull WakeDuel“ varžybas.

Merginų grupėje triumfavo kviestinė žvaigždė, italė Claudia Pagnini – galutinėje kovoje ji įveikė dešimt kartų pasaulio vandenlenčių čempionę Julia Rick, kuriai teko tenkintis antrąja vieta. Na, o trečią vietą iškovojo amerikietė Jamie Lopina.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Red Bull WakeDuel“ triumfavo Liam Pecock ir Claudia Pagnini

„Finale tikrai netrūko įspūdingų akimirkų! Pirmiausiai į galvą šauna Nico Lecherfield šuolis nuo vandens ant savo vardinės rampos ir jį sekęs čiuožimas žemyn. Tuomet – Jules Charaud, kuris ant Nico rampos užčiuožė iš šono, aukščiausiame taške apsisuko 360 laipsnių ir viską užbaigė „Wrapped 50-50 down the pipe” triuku. Galiausiai – įspūdingas Liam Peacock pasirodymas su lentos priekio pačiupimu ir apsisukimu, kuris nulėmė jo pergalę. Taip, įspūdžių tikrai netrūko“, – pasakojo renginio komentatorius Clint Liddy.

REKLAMA

„Red Bull WakeDuel“ iš kitų šio sporto renginių išsiskiria keletu aspektų. Pirmasis – dalyvių sąrašas. Finaliniame renginyje dalyvauja praėjusiose varžybose geriausiai pasirodę sportininkai, kviestinės žvaigždės ir atrankines varžybas įveikę atletai. Šių atrankinių varžybų lygis nenusileidžia kitiems regioniniams čempionatams – jose šiemet dalyvavo raideriai iš daugiau nei dešimties šalių. Taigi, galutinis finalo sąstatas yra crème de la crème.

Kitas „Red Bull WakeDuel“ išskirtinumas yra dvikovų formatas. Sportininkai traukia burtus, kas bus jų oponentai, tuomet rungiasi vienas prieš vieną – ir laimėtojas keliauja į kitą etapą, kur susiduria su nauju oponentu. Tokia varžybų struktūra reiškia, kad negalima daryti nė menkiausios klaidos, nes ji gali būti lemiama. Taip atsiranda itin daug malonios įtampos, o dalyviai kiekviename raunde stengiasi iš paskutiniųjų.

„Kas mane dar sužavėjo, tai merginų komandiškumas. Jos kovoja dėl čempionės titulo ir visos yra priešininkės, tačiau viena kitą palaikė iki paskutiniosios, atrodė, kad čiuožia vienoje komandoje“, – savo įspūdžius užbaigė Clint Liddy.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų