Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvęs F-1 pilotas Olivier Panis mano, kad variklių gamintoją „Renault“ kritikuojanti „Red Bull“ neturėtų „kandžioti rankos, kuri ją maitiną“, rašo F-1.lt.

REKLAMA

Po blankaus pasirodymo pirmose šių metų F-1 lenktynėse „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris ir komandos patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko išreiškė nepasitenkinimą „Renault“ jėgainėmis.

O. Panis mano, kad vietoj to, kad padarytų tvarką komandos viduje, ekipos atstovai daro tai, kas lengviausia – kritikuoja kitus.

„Suprantu, kad Christianas Horneris ir Helmutas Marko yra nepatenkinti. Tačiau kritikuoti „Renault“ yra labai lengva. „Red Bull“ buvo įpratusi lyderiauti su tuo pačiu varikliu, tačiau dabar jiems reiktų padaryti tvarką komandos viduje ir tik po to baksnoti pirštais į kitus“, – teigė buvęs F-1 pilotas O. Panis.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai su tuo pačiu variklių gamintoju iškovoji keturis čempionų titulus iš eilės, negali kandžioti rankos, kuri tave maitina. Man tai atrodo nepriimtina. Nors kiekvienas šiame sporte ir bando ginti savo interesus, o tai aš gerbiu, taip elgtis vis dėlto nederėtų.“

O. Panis taip pat nesutinka su C. Hornerio raginimu sulygtinti čempionato dalyvių pajėgumus.

„Horneris dabar skundžiasi. Tačiau kai „Red Bull“ dominavo ir tapo čempionais keturis metus iš eilės, jis neklausė kitų ar jiems tai patinka. Taip, dabar jiems sunkus laikotarpis, tad tokia komanda turėtų susiimti ir judėti į priekį.“

Daugiau naujienų skaitykite F-1.lt.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų