Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Red Bull“ komanda prieš kelias dienas išplatino sunkvežimių nuotraukas, kurie veža komandai būtiną įrangą pirmajai testų sesijai Ispanijos Jerezo trasoje. Tačiau „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris pripažino, kad naujasis komandos bolidas kol kas yra komandos bazėje Milton-Keynese ir darbas su naujuoju RB11 dar yra tęsiamas, rašo F-1.lt.

REKLAMA

C. Horneris: „Ne, bolidas dar nėra paruoštas, darbas yra tęsiamas. Gali būti, jog šiemet mes turime patį trumpiausią laiką mašinos paruošimui bei jos surinkimui per pastaruosius 10 metų, nes iki sekmadienio mes dar turime daug ką padaryti. Bet kartu aš neabejoju, jog iki testų pradžios viskas bus atlikta.

Naujasis bolidas bus praėjusiųjų metų mašinos gerokai patobulintas variantas. Mes pasiekėme labai didelio progreso dirbdami su važiuokle, bet svarbiausią dėmesį, be abejo, skyrėme jėgos agregato tobulinimui. Turint galvoje tai, kad šiais metais bolidą bus galima tobulinti ir sezono metu, tam prireiks strateginio požiūrio, bus labai svarbu suprasti, kokiu būdu optimaliai ir kada diegti atnaujinimus visuose keturiuose per sezoną leidžiamuose varikliuose.

REKLAMA
REKLAMA

„Mercedes“ komanda, matyt, šiemet ir vėl bus tas atskaitos taškas, nes jie dabar yra pasaulio čempionai, jie yra ir šių metų favoritai, praėjusiųjų metų pabaigoje turėję labai didelę persvarą prieš kitas komandas. Mes tikimės šią persvarą smarkiai sumažinti, bet atviru išlieka klausimas, ko „Mercedes“, o taip pat ir kitos komandos, pasiekė per šią žiemą dirbdami savo bazėse. Mes užtikrintai galime kalbėti tik apie savo bolidą, bet kol nepasieksime pirmojo etapo Melburne, o jei atvirai, tai kol neįvyks pirmieji 3-4 etapai, mes nesužinosime realios padėties, kas ko yra vertas.

Tuo tarpu vienas iš „Red Bull“ pilotų, praėjusiųjų metų asmeninės įskaitos prizininkas australas Danielis Ricciardo , kalbėdamas su „Sky Sports“ žurnalistais, dėstė labai ambicingus planus šiems metams – jis tikisi pakovoti dėl „Formulės-1“ pasaulio čempiono titulo.

REKLAMA
REKLAMA

D. Ricciardo: „2014 metais „Mercedes“ labai daug ko pasiekė su savo bolidu, todėl aš manau, kad ši komanda turi mažiau galimybių progresuoti nei mūsų komanda. Jų bolidas išties bus kažkiek greitesnis, bet, mano galva, jų žingsnis į priekį bus kur kas mažesnis nei tai padarysime mes. Todėl esu įsitikinęs, jog aš turėsiu visus šansus pakovoti dėl pasaulio čempiono titulo. Aš neabejoju, kad „Red Bull“ šiemet sumažins atsilikimą nuo lyderių ir mes atsidursime tarp pretendentų į aukščiausias vietas. O jei man atsiras šansas, tai aš būtinai jį išnaudosiu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų