Sekmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXIII turo rungtynėse Cristiano Ronaldo 'hattrick'as' padėjo Madrido „Real“ ekipai iškovoti eilinę pergalę. Jose Mourinho kariauna savų žiūrovų akivaizdoje atsitiesė po anksti praleisto įvarčio ir rezultatu 4-2 palaužė Valensijos „Levante“ vienuolikės pasipriešinimą.

Nugalėtojų gretose be portugalo, kurio trečiasis įvartis buvo reto grožio, pasižymėjo Prancūzijos nacionalinės rinktinės puolėjas Karimas Benzema.

Į savo sąskaitą įsirašę tris taškus 'morengai' padidino persvarą nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančio „Barcelona“ klubo jau iki dešimties taškų.

Kitoje dvikovoje „Valencia“ namie net 4-0 sutriuškino Chichono „Sporting“ ekipą.

Rezultatyviausio čempionato žaidėjo C. Ronaldo sąskaitoje - jau 27 įvarčiai. „Barcelona“ puolėjas Lionelis Messi įmušė keturiais įvarčiais mažiau.

Rezultatai:

Barselonos „Espanyol“ 0 - 2 „Zaragoza“

55' [0 - 1] P.d. Silva

90' [0 - 2] J. Carlos

„Malaga“ 3 - 1 „Mallorca“

4' [0 - 1] M. Pereira

11' [1 - 1] S. Fernandez

55' [2 - 1] J. Toulalan

69' [3 - 1] S. Rondon

Madrido „Rayo“ 2 - 0 Madrido „Getafe“

34' [1 - 0] Michu

64' [2 - 0] D. Costa

61' iš aikštės pašalintas Michel („Getafe“)

„Valencia“ 4 - 0 Chichono „Sporting“

33' [1 - 0] S. Feghouli

72' [2 - 0] A. Botia (į savus vartus)

90' [3 - 0] Jonas

90' [4 - 0] Jonas

„Villarreal“ 3 - 1 „Granada“

16' [1 - 0] M. Ruben

50' [1 - 1] I. Lopez

64' [2 - 1] B. Valero

73' [3 - 1] J. Cesar (į savus vartus)

88' iš aikštės pašalintas P. Diakhate („Granada“)

Madrido „Real“ 4 - 2 Valensijos „Levante“

5' [0 - 1] G. Cabral

45' [1 - 1] C. Ronaldo (iš 11 m. baudinio)

50' [2 - 1] C. Ronaldo

57' [3 - 1] C. Ronaldo

63' [3 - 2] A. Kone

66' [4 - 2] K. Benzema

43' iš aikštės pašalintas V.d.L.F. Iborra („Levante“)