„Real“ atsiras netikėta galimybė įsigyti Kylianą Mbappe?

Madrido „Real“ gali atsiverti netikėta galimybė įsigyti vieną talentingiausių planetos futbolininkų – 19-metį pasaulio čempioną Kylianą Mbappe.

Ispanijos sostinės dienraštis AS praneša, kad „Real“ su nekantrumu laukia žinių iš Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA).

Esą ji artimiausiu metu gali nubausti Paryžiaus „Saint-Germain“ dėl „Financial Fair Play“ nuostatų pažeidimų – didžiulės sumos už įsigytus futbolininkus ir mažų įplaukų už parduotus žaidėjus.

AS skelbia, jog PSG gali bijoti pašalinimo iš UEFA Čempionų lygos ir atsisveikinti su viena ryškiausių savo žvaigždžių. AS mano, kad ji būtų jaunasis K. Mbappe, kuris dar nėra oficialiai įsigytas iš „Monaco“.

Jam „Saint-Germain“ pirmadienį turi sumokėti 180 milijonų eurų. To Prancūzijos čempionams dėl „Financial Fair Play“ pažeidimų gali tekti atsisakyti. Tokiu atveju prancūzas grįžtų į Monaką. Tada „Real“ būtų atviras kelias įsigyti futbolininką.

Madrido klubas vasarą išplatino oficialų pranešimą, kad K. Mbappe iš PSG nepirks, bet UEFA sankcijos gali gerokai pakeisti situaciją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų