Rapšys pateko į pusfinalį, savo plaukimą laimėjusi Teterevkova – taip pat!

Tokijo olimpiniame baseine – dviejų lietuvių startai. Sekmadienį atrankose dalyvavo Kotryna Teterevkova ir Danas Rapšys.

D. Rapšys rezultato siekė savo stipriausioje rungtyje, kurioje „Associated Press“ Lietuvai prognozavo vienintelį medalį – 200 m laisvu stiliumi.

Lietuvis galingai startavo ir įsiveržė į lyderių gretas. Tačiau tempas krito greitai ir pirmus 100 m pavyko atplaukti vos septintam. Tačiau lietuvis reabilitavosi ir užėmė antrąją poziciją savo plaukime.

Tai garantavo vietą pusfinalyje. 1.45.84 min. – lietuvio laikas. D. Rapšys per paskutinius 50 metrų sugebėjo pagerinti savo poziciją nuo 6 iki 2. Tiesa, galutinėje įskaitoje Dano rezultatas neišsiskiria – devintas tarp šešiolikos patekusiųjų.

D. Rapšio 200 m laisvuoju stiliumi plaukimas:

19-metė K. Teterevkova savo jėgas išbandė 100 m krūtine rungtyje. Didžiausias dar trumpos karjeros laimėjimas – 1 vieta 2018 m. Europos jaunių čempionate (100 m krūtine).

Lietuvė pirmoje distancijos pusėje atrodė labai solidžiai, o padarius posūkį sugebėjo įslinkti ir į pirmąją poziciją. Lietuvaitė iki galo kovojo ir sugebėjo laimėti savo plaukimą!

Lietuvė distanciją įveikė per 1.06.82 min. Tiesa, toliau sekusiuose plaukimuose buvo pademonstruoti taip pat aukšti rezultatai ir bendroje įskaitoje lietuvė pateko į 15 vietą tarp 16 pusfinalio dalyvių.

K. Teterevkovos pasirodymas 100 m krūtine:

Abiejų lietuvių pasirodymai pusfinalyje – pirmadienį anksti ryte.

Tiesioginė transliacija – naujienos viršuje.


Rašyti komentarą...
žiūrovė
2021-07-25 15:28:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Džiugina plaukikų pasirodymai, bet labai nuvilia TV3 sporto komentatoriai. Nemanau kad olimpinės žaidynės yra tas eteris, kuriame komentatoriai gali aptarinėti plaukikių figūras. Tai, kokių komentarų eteryje sulaukė N. Ba Matraf yra tiesiog šlykštu...
Atsakyti
-1

V
Vita
2021-07-25 18:05:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal koks medalis bus,bus matyt?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų