Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė savaitgalį baigs treniruočių stovyklą Palangoje ir persikels į Kauną. Laikinojoje sostinėje mūsiškiai rugpjūčio 12 dieną sužais kontrolines rungtynes su Kęstučio Kemzūros treniruojama Latvijos rinktine.

Labai gerai Latvijos krepšinį pažįstantis Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas teigia, kad per mačą su Latvija pamatys, ar gerai pavyko atlikti numatytas užduotis Palangoje.

„Specialiai rungtynėms su Latvija nesirengiame, nes dar tik „styguojame“ savo žaidimą. Taikome didelius krūvius, per treniruotes mažai žaidėme į 2 krepšius. Tačiau rungtynės mums yra labai svarbios. Per jas pamatysime, ką nuveikėme šiame etape, ir į ką labiausiai reikėtų kreipti dėmesį ateityje“, – sakė R. Butautas.

Būsimus varžovus mūsų komandos strategas vadina pretendentais į Europos čempionato medalius.

„Keletą metų dirbau Latvijoje, gerai pažįstų jų krepšininkus, žinau stipriąsias ir silpnąsias jų savybes. Latvijos krepšinį vertinu labai aukštai, manau, kaimynai yra vieni iš 6-8 pretendentų žaisti Europos čempionato pusfinalyje“, – teigė Lietuvos ekipos vyriausiasis treneris.

Per rungtynes su Latvija bus paminėtas halės atidarymo ir lietuvių pergalės 1939-ųjų Europos čempionate 70 metų jubiliejus. R.Butautas teigia, kad žaidimas halėje visada yra ypatingas įvykis.

REKLAMA

„Halė mena pirmąsias lietuvių pergales tarptautinėse varžybose. Ji yra brangi kiekvienam žaidėjui ar krepšinio gerbėjui. Kiekvieno jauno krepšininko svajonė buvo žaisti halėje, pagal save žinau, kad einant žaisti Lietuvos krepšinio Mekoje visada atsirasdavo ypatingas virpulys“, – prisiminė treneris.

Bilietais į Lietuvos ir Latvijos rinktinių mačą prekiauja „Tiketa“. Bilietus įsigiję krepšinio gerbėjai iki rugsėjo 15 dienos „Officeday“ parduotuvėse galės pasinaudoti 20 proc. nuolaida mokyklinėms prekėms.


Rašyti komentarą...
2009-08-07 14:56:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
jokių kompromisų, tik pergalė
Atsakyti
0

.
... pirmam
2009-08-07 16:14:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik nereikia čia tų komjaunuoliškų šūkių.Geriausia forma ir pergalės ateis laiku-Lenkijoje.
Atsakyti
0

.
...
2009-08-08 16:25:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
dieve kaip laukiu situ rungtyniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)))))))))))))))))))))))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų