Debiutinę pergalę Europos taurės turnyre iškovojęs naujasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis pasidžiaugė komandos sėkme prieš Mariupolio „Azovmash“ krepšininkus, tačiau teigė, jog dar laukia daug darbo.

Vyriausiasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis:

- Esu patenkintas rungtynėmis ne tiek puolimu, kiek gynyba. Pavyko uždengti „Azovmash“ lyderius, ypatingai El-Aminą, kuris negalėjo kontroliuoti žaidimo. Gerai gynėmės, spaudėme varžovus po visą aikštelę. Tam reikia daug jėgų, bet jų užteko. Potencialo yra daug, vyrai skaito žaidimą, neperskuba su metimais, smagu su jais dirbti.

- Kuriuos krepšininkus galima išskirti?

- Pabrėžčiau tą darbą, kurio nemato žiūrovai. Eidsonas atliko juodą darbą gynyboje ir labai gerai puolė. Jis yra mūsų pagrindinė ašis. Jis gali žaisti nuo pirmos ir ketvirtos pozicijos. Tai NBA lygio žaidėjas.

Propaguoju komandinį krepšinį ir man nesvarbu, kiek kas įmetė taškų. Svarbu gynyba. Šiandien uždavinius atlikome neblogai, bet dar yra daug dalykų, kuriuos reikia taisyti.

Šiandien šiek tiek sumažinome savo įprastą skaičių klaidų, gerai kovojome dėl kamuolių. Įvykdėme iškeltus uždavinius.

Mane neramino, ar žaidėjai suprato, ko iš jų norėsiu. Pakeitėme eilę derinių, kitaip gynėmės. Man pasakyti lengva, bet jiems įvykdyti sunku. Dar keisime žaidimo stilių, nes norėčiau, kad jie žaistų, kaip aš noriu. Tą ir privalau padaryti. Jeigu su buvusiu treneriu žaidimas nebuvo vaisingas, reikia jį keisti. Privalėsiu tą padaryti.

REKLAMA

- Kodėl žaidė tiek mažai žmonių?

- Kol kas man dar sunku. Turiu suprasti žaidėjų psichologiją. Šiandien žaidėme tik septyniese, bet nenoriu leisti į aikštelę 12 krepšininkų, nes rezultatas buvo palankus ir nenorėjau rizikuoti. Šiuo metu mums svarbiau rezultatas, o ne kiek kas žaidė. Jeigu laimėsime prieš „Asvel“ komandą su penkiais žaidėjais, tebūnie.

- Ar tiesa, kad esate numatę žaidėjus, kurie gali papildyti ekipą?

Sakyčiau, kad viskas yra kalbų lygyje. Oliveris Sevičius yra jaunas aukštos klasės žaidėjas. Šiuo metu jis rungtyniauja „Anwil“ ekipoje. Norėčiau jį matyti mūsų komandoje, bet gal jis per brangus ir kiek neatitinka klubo politikos. Komanda orientuojasi į Lietuvos žaidėjus. Bet būtų malonu jį matyti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų