Puikiai žaidęs Sabonis su „Kings“ sudaužė gimtojo klubo atkrintamųjų viltis

Geriausi Sabonio žaidimo epizodai

Dar vieną solidžią pergalę NBA lygoje iškovojo Sakramento „Kings“ (47/30) klubas su Domantu Saboniu.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 138:114 (36:27, 35:32, 33:30, 34:25) susitvarkė su Portlando „Trail Blazers“ (32/45) krepšininkams.

Pastarieji po nesėkmės ir Los Andželo „Lakers“ ekipos pergalės galutinai pasitraukė iš kovos dėl įkrintamųjų varžybų ir tapo aišku, kad ten jau nebepateks.

D. Sabonis 1996 m. gimė būtent Portlande, kai jo tėtis Arvydas Sabonis gynė „Trail Blazers“ garbę.

33 minutes aikštėje praleidęs D.Sabonis pelnė 20 taškų (9/14 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 12 atšokusių, perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, padarė 5 klaidas ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Svečiai užtikrinčiau atsiplėšė antrojo kėlinio pabaigoje, kai pelnė 7 taškus be atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą (71:57).

Po didžiosios pertraukos, trečiajame kėlinyje, skirtumas dar labiau išaugo (82:64). Ketvirtasis kėlinys tapo labiau formalumu, tačiau ir jame dominavo svečiai. Čia jie surengė atkarpą 14-0 ir atsiplėšė net 27 taškų skirtumu (132:105).

Po tokio smūgio aikštės šeimininkai jau nebepakilo kovai ir turėjo pripažinti varžovų pergalę – 138:114.

„Kings“: Keeganas Murray (3 blk.), Domantas Sabonis (12 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), De‘Aaronas Foxas (8 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Malikas Monkas po 20, Kevinas Huerteris 14, Harrisonas Barnesas 11, Kessleris Edwardsas 10.

„Trail Blazers“: Shaedonas Sharpe‘as 27 (6/10 dvit., 4/10 trit., 3/4 baud., 6 kld.), Drew Eubanksas 18 (10 atk. kam.), Skylaras Maysas (6 rez. perd.) ir Jabari Walkeris po 14, Kevinas Knoxas 9.