Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Vilniaus „Rytas“ (15/5) sužaidė pavydėtiną trečią ketvirtį, per kurį padėjo pagrindus pergalei. Išvykoje 97:67 (24:19, 24:21, 28:7, 21:20) buvo sutriuškinta Prienų „CBet“ (7/15) komanda.

Vilniečiams tai jau aštuntoji pergalė iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate.

Du ketvirčius „CBet“ aktyviai kabinosi į rungtynes ir žaidė taškas į tašką su varžovais, tačiau vėliau viskas krypo kardinaliai kita linkme. Jau antrą kėlinį „Rytas“ baigė spurtu 8:0 ir tai tapo gera įžanga prieš antrą mačo dalį – 48:40.

Trečiame kėlinyje Prienų komandos puolimas visiškai užstrigo, praleista buvo net 17 taškų iš eilės, tad „Rytas“ ėmė visiškai kontroliuoti rungtynes – 70:44. Tai stipriai apsunkino situaciją šeimininkams, kurie iki susitikimo pradžios kelio į sugrįžimą neberado.

„Ryte“ debiutavęs Ivanas Buva per 20 minučių pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus klydo, blokavo 2 metimus, provokavo 4 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 23 naudingumo balus.

Gyčiui Radzevičiui tai rezultatyviausias sezono mačas: jis per 25 minutes įmetė 17 taškų (1/3 dvit., 5/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo, surinko 17 naudingumo balų.

„Rytas“: Gytis Radzevičius 17, Ivanas Buva 13, Augustas Marčiulionis ir Andrew Goudelockas (5 rez. perd.) – po 12, Lukas Uleckas 10.

„CBet“: Tomas Digbeu 20 (0/5 trit.), Ignas Sargiūnas 13 (6 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 9, Egidijus Dimša ir Mindaugas Sušinskas – po 7.