Rašyti komentarą...
Tarakonas ir Afrikoje tarakonas. Mušt ju
Tarakonas ir Afrikoje tarakonas. Mušt ju
Daktaras
civilizacija visaip padeda Ukrainai, kad ji sunaikintu ta zaraza ir neleistu isplisti po pasauli dar labiau. Paziurekit i juos, tai rusiskas pasaulis. Pabaisos kazkokie.
Panasu kad Australija prisizaide su tuom turnyru... Tie orkai visur lenda be jokios sazines... Manau kad tenisininkai turetu boikotuoti tokias varzybas kur bent vienas tarakonas is orkistano dalyvauja ir net nepardavineti bilietu tokiems veikejoms i turnyra...
@Roberto Milk Tai kad visi zaidzia, man tai tas pats tas Z ,Svarbiausia tarp normaliu zmoniu nera nei vieno ubogino atstovo vardu lithuania.myliu russija nu negaliu mylių, myliu visa širdimi ir siela,bet ne rusas esu. Ir kas tave uboge klausis, tavo dalia britams liekanas valyti,tu gi tikras patriotas))
@Uboginas uab lietuva potencialus veterinaro pacientas.
@Uboginas uab lietuva vatnike tu putlerio subinlaizys,kodel tu dar ne savo mylimame muhosranske,juk tau labai patinka ruskiu fasistai,ka tu veiki civilizuotoi europoi,tavo vieta muhosranske kur daug tokiu kaip tu putlerio subinlaiziu.ten is arti galesi aplaizyti savo mylima akurka putleri
intelekto nesuzaloti...
Laukiam URM,pasisakymo!!!
juk z,tai zelia
@nesuprastas Putinas
kas ka nori, ta palaiko, laisvoje salyje, taip ir turi buti....
@egis
Palaikau tavo deportavima i orkistana
@Roberto Aš palaikau tavo emigracija i uk liekanas valyti,važiuok pas savo tautiečius smirdale,o mes čia gražiai su ukrainečiais ,baltarusiais, Tadžikistano, Kirgizija,Uzbekistano gyvensim ir rusiškai kalbėsim.vistiek litovcu jau mažuma))))
@You))) gyventi tu kacapiskas vatnike galesi pas save muhosranske kai visus jus tokius fasistinius putlerio fanatus surinks viena diena visame civilizuotame pasaulyja ir departuos i tavo mylima muhosranska,ir gali nesitrinti prie baltarusu,kirgyzu ukrainieciu ir visu tu kuriuos isvardinai,jie nekiancia tokiu kacapisku vatniku,gyvensite jus vatnikai vieni po gelezinia uzdanga kaip siaures koreja uzblokuoti nuo viso civilizuoto pasaulio,nes jus tik kara i mirti nesate pasauliui
Toki pagauti, ant kaktos ir ant šiknos išdeginti "Z" ir teleportuoti į burliokyną. Visada sakiau ir sakysiu, kad "gerų" kacapų nebūna, tad visus iki vieno reikia ginti lauk iš civilizuotų šalių, ir neįsileisti, net kaip turistų. Jei jau borliokas yra "geras", vadinasi arba jis nutautėjęs, arba turi genetinį sutrikimą, arba tiesiog idiotas.
@Vasileuskas žiūrėk,kad paties neišgaudytų
@gaudytojEu, ar jau "čemodaną" susikrovei? Tu burlioke irgi busi deportuotas
@Vasileuskas Tai važiuok i Ukraina padėti,ko sedi ubogine ir loji smirdale,važiuok padėti i Ukraina,sedi ir loja atmatos i kelnes pridėjęs,ka tu kam isdeginsi?))) Kojas nebent išplauti ir žmona nakčiai padovanosi))
@Atmatos kiss my as spindi kultura. Intelekto nesuzalotas sutverimas, dievo klaida.
nu i ka pabuciuokit jiem i sikna
@lo teliukas gerai savo darbą padarys, eisi prašytis į operacinę sutvarkyti varpos (arba kas iš jos liko)...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų