Pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (13/16) ekipa, kuri svečiuose 82:75 (23:18, 14:17, 24:17, 21:23) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (17/12) komandą.

„AX Armani“ į priekį vedė nesulaikomai žaidęs Shabazzas Napieras, kuris įmetė 26 taškus. Gynėjas realizavo penkis tritaškius iš aštuonių.

Stambulo klube su 22 taškais rezultatyviausias buvo Jonathanas Motley.

Milano komanda nei karto neatsiliko ir dviženklį pranašumą įgijo dar dešimtąją rungtynių minutę. Trečiajame ketvirtyje „AX Armani“ buvo priekyje 13 taškų persvara.

Priešpaskutinę minutę skirtumas buvo sumažėjęs iki keturių taškų, bet tada kertinius taškus pelnė tritaškį pataikęs „AX Armani“ snaiperis Billy Baronas.

Šios rungtynės turėjo įvykti prieš kelias savaites, bet buvo nukeltos dėl Turkiją ir Siriją sukrėtusio žemės drebėjimo.

„Fenerbahče“ komanda penktadienį namie priims Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 22 (9/12 dvit., 9 atk. kam.), Marko Guduričius 19, Carsenas Edwardsas 16 (4/7 trit., 5 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 7, Devinas Bookeris 5, Nemanja Bjelica 4, Tarikas Biberovičius 2.

„AX Armani“: Shabazzas Napieras 26 (5/8 trit.), Timothe Luwawu-Cabarrotas 19, Billy Baronas 8 (4 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 8 (8 atk. kam.), Stefano Tonutas 6 (5 atk. kam.), Kyle Hinesas 4, Brandonas Daviesas 3.