„Atlanto“ futbolininkai pirmąją treniruočių stovyklą baigės kontrolinėmis rungtynėmis su Kazachstano trečia komanda – Alma Atos „Kairato“ vienuolike. Varžovai šventė pergalę 1:0.

Rungtynių baigtį lėmė vienintelis įvartis, kurį į pertraukos pasiekė „Kairato“ legionierius iš Gambijos Momodou Ceesay.Iš viso pirmoje treniruočių stovykloje Turkijoje klaipėdiečiai žaidė ketverias rungtynes. Vienerias laimėjo – 2:1 įveikė albanų Duresio „Teuta“ klubą, trejas – pralaimėjo: 0:4 – čekų Plzeno „Viktoria“ vienuolikei, 1:2 – Ukrainos „Sevastopolio“ klubui ir 0:1 – „Kairatui“.

Prieš kelionę į Lietuvą, „Atlanto“ vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija apibendrino dvi savaites, praleistas Antalijoje: „Stovykla vaikinams buvo nelengva. Dvi savaitės – sunkių treniruočių. Greičio ir jėgos pratybas derinome su greičio ir ištvermės pratimais. Esu patenkintas kaip plušėjo vaikinai, jie atliko visus numatytus darbus. Be to, žaidėme ketverias sudėtingas rungtynes. Kovojome su komandomis, kurios rungtyniauja Europos lygos turnyre, išskyrus „Sevastopolio“ klubą, Ukrainos čempionate užėmusiu šeštąją vietą. Tai irgi – aukštas geros komandos rezultatas.

Norėjau pažiūrėti, kaip atrodo žaidėjai, kaip atrodo nominali pagrindinė sudėtis, pradėdavusi rungtynes. Apskritai leidau žaisti visiems futbolininkams. Rezultatas man nebuvo svarbiausia. Pamačiau ir aš, ir vaikinai, kad mes nenusileidome toms komandomis, su kuriomis žaidėme. Išskirčiau tik Plzeno „Viktoria“, kuri buvo stipresnė. Tai – logiška.Visas kitas – „Sevastopolio“, „Teuta“ ir „Kairato“ komandas mes galime įveikti.

Prieš pirmąsias dvi ekipas mūsų nominali pagrindinė sudėtis laimėjo pirmuosius kėlinius. Žaisdami su „Kairatu“ mes buvome pavargę. Bent jau pralaimėti šiai ekipai mes tikrai neturėjome. Taip jau susiklostė, kad kazachai, iki pertraukos nesukūrę nė vienos progos, įmušė mums įvartį. Taip būna. Dirbsime toliau. Dabar futbolininkai gaus penkias laisvas dienas. Po to surengsime antrąją stovyklą Antalijoje. Sužaisime dar trejas rungtynes: vasario 7 dieną su Permės „Amkaru“, 11 d. – Minsko „Dinamo“, 15 d. – Zaporožės „Metalurgu“.